ETILR Hisse - Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺25,94

Güncel Fiyat

₺104.977.408,12

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.44 (-1.67%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ETILR Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺25,94

Satış

₺26,04

Günlük Değişim %

-1,67%
Günlük Hacim (TL) ₺104.977.408,12
Taban ₺23,36

Haftalık En Yüksek

₺27,70

Aylık En Yüksek

₺27,70
F/K 2.035,14

Piyasa Değeri

₺1.037.600.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,53%
Volatilite 7,73%

Açılış Fiyatı

₺26,80

Alış

₺25,94

Günlük Değişim (TL)

₺-0,44
Tavan ₺28,52

Haftalık En Düşük

₺20,70

Aylık En Düşük

₺20,70
PD/DD 5,39

Sermaye

₺40.000.000,00
Net Kâr ₺509.843,00

ETILR - Şirket Hakkında

ETILR şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ETILR ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

SEYHAN ERİPEK

Kuruluş Tarihi

25/05/2010

Halka Arz Tarihi

16.07.2012

Sektör

LOKANTA,PASTANE, ÇAY BAHÇESI, KAFETERYA, KAHVEHANE, BÜFE GIBI GIDA TICARETI VE MESRUBATI SATISI ILE ILGILI TESISLER AÇMAK VE ISLETMEK VE ANA SÖZLESMESINDE YAZILI OLAN DIĞER ISLER YÜRÜTMEKTEDIR.

Çalışan Sayısı

147

Adres

Aşık Veysel Mh. Süleyman Demirel Cad. Qubba Concept Blok No:10 Esenyurt / İSTANBUL

Merkez

TR

ETILR Ortaklık Yapısı

Missing Image

Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) kafeterya, lokanta, çay bahçesi ve benzeri meşrubat ve gıda sektöründe catering hizmetleri yürütüyor. İstanbul’da faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş. her geçen gün yenilikçi projeleriyle müşterilerini memnun etmeyi sürdürüyor.

Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Hakkında:

Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş. 25 Mayıs 2010 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş. meşrubat ve gıda ticareti yapan tesisleri açma ve işletme alanlarında faaliyet göstermektedir. Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ana merkezi Esenyurt ilçesinde bulunmaktadır.

Faaliyetlerine İstanbul merkezli olarak başlayan Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş. İstanbul’da hizmet veren cateringn firmaları arasında öncü konumda yer almaktadır. Halka arzın yanı sıra Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin paydaşları arasında yüzde 37,89’luk hisse oranıyla İzzettin Kaplan bulunmaktadır.

Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri 10 Temmuz 2012 tarihinde 2,81 TL fiyatla talep toplayarak halka arz edilmiştir. Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla halka arz edilen Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin fiili dolaşımdaki pay oranı yüzde 60,07 olarak duyurulmuştur.

Ana Pazar’da işlem görmeye başlayan Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri ETILR hisse kodu kısaltmasıyla pek çok Borsa İstanbul (BİST) endeksinde yer almaktadır. Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin toplam sermayesi ise 40 milyon TL olarak açıklanmıştır. Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin halka arzından sonra yurt içi ve yurt dışında bireysel ve tüzel kişi olmak üzere toplamda 476 kişi hisse senedi satın almıştır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ETILR hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ETILR yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ETILER GIDA VE TICARI YATIRIMLAR SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
ETILR yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.