ESCAR Hisse - Escar Filo Kiralama Hizmetleri A.Ş.

₺362,00

Güncel Fiyat

₺103.825.700,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0 (0%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ESCAR Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺362,00

Satış

₺362,00

Günlük Değişim %

0,00%
Günlük Hacim (TL) ₺103.825.700,00
Taban ₺326,00

Haftalık En Yüksek

₺386,75

Aylık En Yüksek

₺391,50
F/K 13,14

Piyasa Değeri

₺19.656.600.000,00

Yabancı Oranı (%)

20,76%
Volatilite 2,76%

Açılış Fiyatı

₺360,00

Alış

₺361,75

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺398,00

Haftalık En Düşük

₺353,00

Aylık En Düşük

₺319,94
PD/DD 3,84

Sermaye

₺54.300.000,00
Net Kâr ₺1.496.167.573,00

ESCAR - Şirket Hakkında

ESCAR şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ESCAR ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

NORA KARAKAŞ KÜÇÜKBERBERYAN

Kuruluş Tarihi

04/07/2001

Halka Arz Tarihi

08.07.2021

Sektör

Şoförlü ve şoförsüz olarak sahibi bulunduğu her türlü motorlu veya motorsuz kara, deniz ve hava taşıtlarını kiraya vermek

Çalışan Sayısı

71

Adres

Merkez Mah. Ayazma Cad. No: 37/4 Papirus Plaza Kağıthane/İstanbul

Merkez

TR

ESCAR Ortaklık Yapısı

Missing Image

Escar Filo Kiralama Hizmetleri A.Ş.

20 yıldır filo kiralama sektöründe faaliyet gösteren Escar Filo Kiralama Hizmetleri Anonim Şirketi (A.Ş.) tecrübeleriyle hizmet kalitesini her geçen gün daha da arttırmaya devam ediyor. Escar Filo Kiralama Hizmetleri A.Ş.’nin öncelikli hedefleri arasında müşterinin ihtiyacını doğru anlamak ve çözüm üretmek geliyor. Escar Filo Kiralama Hizmetleri A.Ş. bu hedefi doğrultusunda hazırlamış olduğu her sözleşmeyi son derece kapsamlı ve detaylı bir şekilde planlıyor.

Escar Filo Kiralama Hizmetleri Hakkında:

Escar Filo Kiralama Hizmetleri A.Ş. 4 Temmuz 2001 tarihinde Escar Turizm Taşımacılık Ticaret Anonim Şirketi adı ile İstanbul’da kurulmuştur. Şirket her markaya ait motorlu taşıtların kiralama hizmetini vermektedir. Bir aile şirketi olarak kurulan Escar Filo Kiralama Hizmetleri A.Ş. sektöründe deneyim ve özveri sahibi personellerle çalışmayı şirket prensibi haline getirmiştir.

Escar Filo Kiralama Hizmetleri A.Ş. araç kiralama hizmetiyle müşterisinin bulunduğu yere aracı getirerek kişiye teslim ediyor ve bu sayede işleri kolaylaştırıyor. İstanbul merkezli faaliyete başlayan şirket bugün İstanbul’un en popüler araç kiralama şirketleri arasında adını yazdırmayı başarmıştır.

Escar Filo Kiralama Hizmetleri A.Ş. 7 Temmuz 2021 tarihinde İnfo Yatırım Menkul Değerler Anonim Şirketi aracılığıyla halka arz edilmiştir. Escar Filo Kiralama Hizmetleri A.Ş. hisseleri 15 TL ile talep toplamıştır. Escar Filo Kiralama Hizmetleri A.Ş.’nin fiili dolaşımdaki pay oranı yüzde 20,25 olarak açıklanmıştır. Escar Filo Kiralama Hizmetleri A.Ş. hisseleri ilk kez 13 Temmuz 2021 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeye başlamıştır.

Şirketin halka arz edilmesi sonucunda yurt içi ve yurt dışı olmak üzere toplamda 29 bin 810 gerçek ya da tüzel kişi Escar Filo Kiralama Hizmetleri A.Ş.’de pay sahibi olmuştur. Halka arzın yanı sıra Escar Filo Kiralama Hizmetleri A.Ş. hisselerinin üç ortağı daha bulunmaktadır. Bu ortaklar arasında Efrayim Kebudi, Azra Kebudi ve Dario Kebudi yer almaktadır. Escar Filo Kiralama Hizmetleri A.Ş. hisseleri ESCAR hisse kodu kısaltmasıyla BİST endekslerinde işlem görmeye devam etmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ESCAR hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ESCAR yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ESCAR FILO KIRALAMA HIZMETLERI A.S. hissesi alabilirsin.
ESCAR yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.