ERCB Hisse - Erciyas Çelik Boru Sanayi A.Ş.

₺142,90

Güncel Fiyat

₺9.838.938,90

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.1 (-0.07%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ERCB Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺142,90

Satış

₺143,00

Günlük Değişim %

-0,07%
Günlük Hacim (TL) ₺9.838.938,90
Taban ₺128,70

Haftalık En Yüksek

₺153,00

Aylık En Yüksek

₺167,90
F/K 109,52

Piyasa Değeri

₺11.113.401.734,90

Yabancı Oranı (%)

8,64%
Volatilite 0,98%

Açılış Fiyatı

₺143,00

Alış

₺142,90

Günlük Değişim (TL)

₺-0,10
Tavan ₺157,30

Haftalık En Düşük

₺138,20

Aylık En Düşük

₺138,00
PD/DD 3,37

Sermaye

₺77.770.481,00
Net Kâr ₺101.473.559,00

ERCB - Şirket Hakkında

ERCB şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ERCB ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

26/06/1990

Halka Arz Tarihi

13.01.2022

Sektör

Her türlü demir ve çelik mamulü, boyuna kaynaklı ve spiral kaynaklı boru imalatı

Çalışan Sayısı

458

Adres

Palladium Tower Barbaros M. Halk Cd. Kardelen Sk. No:2/1 Kat:25-26 34746 Ataşehir, İstanbul

Merkez

TR

ERCB Ortaklık Yapısı

Missing Image

Erciyas Çelik Boru Sanayi A.Ş.

Erciyas Çelik Boru Sanayi Anonim Şirketi (A.Ş.) HSAW yöntemleriyle dünyada en yüksek et kalınlığına sahip olan en küçük çaplı boruların üretimini gerçekleştiriyor. Ürünleriyle yalnızca Türkiye’nin değil, dış pazarların da önemli bir açığını kapatan ve sektörde başarılı bir yer edinen Erciyas Çelik Boru Sanayi A.Ş., güvenli ürünleriyle öne çıkıyor. Şirketin 1 Mart 2015 tarihinde Ahmet Kamil Erciyas tarafından Erciyas Holding çatısı altında toplandığı biliniyor. Şirket, üretimini gerçekleştirdiği ürünlerle sektörün öncüsü olmayı ve dikkat çekmeyi başarıyor.

Erciyas Çelik Boru Hakkında:

Erciyas Çelik Boru Sanayi A.Ş. hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarında hizmet vermektedir. Ana metal sanayi üretim ve imalat alanında faaliyet gösteren Erciyas Çelik Boru Sanayi A.Ş., Türkiye merkezli kurulmuş bir şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Şirketin ana merkezinin İstanbul’un Ataşehir ilçesinde yer aldığı bilinmektedir. 2023 yılı itibarıyla şirketin kesin yönetim kurulu üyeleri arasında Kamil Emre Erciyas, Yılmaz Bağ, Kamil Bilge Erciyas, Teoman Doğan, A. Fatih Tamay ve Hakan Avdan bulunmaktadır.

Erciyas Çelik Boru Sanayi A.Ş.’nin Borsa İstanbul (BİST)’a kaydı 13 Ocak 2021 tarihinde gerçekleşmiştir. Şirketin BİST’da ilk işlem tarihi ise 12 Ocak 2022 olarak bilinmektedir. Erciyas Çelik Boru hisseleri, ERCB hisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görmektedir.

Erciyas Çelik Boru Sanayi A.Ş.’nin dahil olduğu endeksler arasında BİST TÜM-100, BİST KATILIM 100, BİST KATILIM 50, BİST TÜM, BİST METAL ANA, BİST YILDIZ, BİST KATILIM TUM ve BİST SINAİ bulunmaktadır. Şirketin fiili dolaşımdaki pay oranının yüzde 21,9, fiili dolaşımdaki payının ise 16.403.576 lot olduğu bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ERCB hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ERCB yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ERCIYAS CELIK BORU SANAYI A.S. hissesi alabilirsin.
ERCB yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.