ERBOS Hisse - Erbosan Erciyas Boru Sanayii ve Ticaret A.Ş.

₺209,80

Güncel Fiyat

₺13.921.676,60

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-2.4 (-1.13%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ERBOS Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺209,80

Satış

₺209,60

Günlük Değişim %

-1,13%
Günlük Hacim (TL) ₺13.921.676,60
Taban ₺191,00

Haftalık En Yüksek

₺241,10

Aylık En Yüksek

₺254,50
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺4.196.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,24%
Volatilite 2,31%

Açılış Fiyatı

₺212,40

Alış

₺209,50

Günlük Değişim (TL)

₺-2,40
Tavan ₺233,40

Haftalık En Düşük

₺209,10

Aylık En Düşük

₺209,10
PD/DD 2,09

Sermaye

₺20.000.000,00
Net Kâr ₺-148.785.106,00

ERBOS - Şirket Hakkında

ERBOS şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ERBOS ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ŞABAN ALTUNBAĞ

Kuruluş Tarihi

26/03/1974

Halka Arz Tarihi

10.04.1995

Sektör

Düz ,dikişli kaynaklı vb. san. ve profil imalatı

Çalışan Sayısı

290

Adres

Anbar Mahallesi 895. Sokak No:9 KAYSERİ

Merkez

TR

ERBOS Ortaklık Yapısı

Missing Image

Erbosan Erciyas Boru Sanayii ve Ticaret A.Ş.

4 Şubat 1974 yılında kurulan Erbosan Erciyas Boru Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) düz, dikişli, kaynaklı profil imalatı gerçekleştiriyor. Erbosan Erciyas Boru Sanayii ve Ticaret A.Ş. hız kesmeyen üretimleri sayesinde sektörün öncülerinden biri olarak anılmayı başarıyor. Şirket üretimlerinde en yeni teknolojiler ve yenilikçi fikirlerle hayata geçirmeye çalışıyor. Erbosan Erciyas Boru Sanayii ve Ticaret A.Ş. yurt içi pazarda aktif bir rol oynuyor.

Erbosan Erciyas Boru Sanayii ve Ticaret Hakkında:

Erbosan Erciyas Boru Sanayii ve Ticaret A.Ş. 4 Şubat 1974 yılında Yalçın Besceli tarafından Kayseri’de kurulmuştur. Erbosan Erciyas Boru Sanayii ve Ticaret A.Ş.’nin ortakları arasında Mehmet Özbıyık, Mahmut Özbıyık, İbrahim Göknar ve Azimut Portföy Delta Serbest Özel Fon bulunuyor. Şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Mahmut Özbek, Mehmet Özbek, Şaban Altunbağ, Mahmut Özkan, Necmiye Neşe Temyiz yer almaktadır.

Erbosan Erciyas Boru Sanayii ve Ticaret A.Ş. hisseleri 10 ila 14 Nisan 1995 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. Şirket hisseleri dönemin parasıyla 5 bin 500 TL’den talep toplamıştır. Şirketin halka arzı için Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. aracı kurum olarak tercih edilmiştir. Erbosan Erciyas Boru Sanayii ve Ticaret A.Ş. hisseleri ilk kez 17 Nisan 1995 tarihinde İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB)’nda işlem görmeye başlamıştır. Günümüzde şirket hisseleri ERBOS hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST) endekslerinde işlem görmeyi sürdürmektedir.

Erbosan Erciyas Boru Sanayii ve Ticaret A.Ş. hisseleri pek çok BİST endeksinde yer almaktadır. Bu endeksler arasında BİST TEMETTÜ, BİST YILDIZ, BİST TÜM-100, BİST KAYSERİ, BİST SINAİ, BİST METAL ANA ve BİST TÜM endeksleri bulunmaktadır. Erbosan Erciyas Boru Sanayii ve Ticaret A.Ş. ana metal sanayi imalat sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Erbosan Erciyas Boru Sanayii ve Ticaret A.Ş. hisselerinin halka açıklık oranı yüzde 58,24 olarak duyurulmuştur.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ERBOS hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ERBOS yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ERBOSAN ERCIYAS BORU SANAYII VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
ERBOS yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.