EKGYO Hisse - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺10,56

Güncel Fiyat

₺705.574.567,63

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.25 (-2.31%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

EKGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺10,56

Satış

₺10,56

Günlük Değişim %

-2,31%
Günlük Hacim (TL) ₺705.574.567,63
Taban ₺9,73

Haftalık En Yüksek

₺11,02

Aylık En Yüksek

₺11,34
F/K 8,72

Piyasa Değeri

₺40.090.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

17,79%
Volatilite 3,24%

Açılış Fiyatı

₺10,82

Alış

₺10,55

Günlük Değişim (TL)

₺-0,25
Tavan ₺11,89

Haftalık En Düşük

₺10,46

Aylık En Düşük

₺8,95
PD/DD 1,80

Sermaye

₺3.800.000.000,00
Net Kâr ₺4.600.029.000,00

EKGYO - Şirket Hakkında

EKGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. EKGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

HAKAN GEDİKLİ

Kuruluş Tarihi

06/03/1991

Halka Arz Tarihi

24.11.2010

Sektör

GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI

Çalışan Sayısı

908

Adres

Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No: 7/2 B Ataşehir/İSTANBUL

Merkez

TR

EKGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Yılların verdiği tecrübeyle gayrimenkul sektöründe hizmet veren Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.) ülkenin kentleşme çalışmalarına öncülük etmeye devam ediyor. İnşaat sektörünün köklü markalarından biri olan Emlak Konut GYO konforlu, çevreye duyarlı ve modern yaşam alanları kuruyor. Bununla birlikte şirket, sektöre pek çok yenilik getirmeye devam ediyor.

Emlak Konut GYO Hakkında:

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 1953 senesinde Emlak Konut adıyla kurulmuştur. Şirket, 2002 senesinde Emlak Konut GYO ünvanını almıştır. İnşaat sektöründe faaliyetlerine devam eden şirket, gecekondu sorununun önüne geçilmesinde büyük bir rol oynamaktadır.

Depreme karşı dayanıklı yapılar inşa eden Emlak Konut GYO İstanbul Ataköy, Ankara Oran ve Elvankent projeleriyle adını sektörde duyurmuştur. Şirket, her geçen gün teknolojiye ayak uydurarak çalışmalarına devam etmektedir.

Emlak Konut GYO, kamu ve özel şirketin nasıl iç içe geçtiğini başarılı bir şekilde gösteren örnek bir firmadır. 2009 senesinde şirketin genel müdürü Murat Kurum olmuştur. Murat Kurum’un genel müdür olmasıyla birlikte şirket, altın çağını yaşamaya başlamıştır.

Emlak Konut GYO, 2003 senesinden 2019 senesine kadar toplam 140 farklı projenin ihalesini gerçekleştirmiştir. Emlak Konut, ülkemizin planlı kentleşmesine fayda sağlamış bir şirkettir. Şirket, bu alanda önemli projeler gerçekleştirmiştir. Emlak Konut GYO, bugüne kadar bulunduğu semte adını verecek büyüklükte döneminin en yenilikçi kentlerini inşa etmiştir.

Şirket, tüm bu istikrarlı büyümeler neticesinde ciddi bir dönüm noktası yaşamış ve 2002 senesinde gayrimenkul yatırım ortaklığına dönüşmüştür. Bu dönüşüm çok büyük bir adımın, dev projelerin, ses getirecek atılımların ve daha büyük bir şirket olma yolunda gitmenin yolunu açmıştır.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2013 senesinde 1,70 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Şirket, Kurumsal Ürünler Pazarı'nda işlem görmeye başlamıştır. Emlak Konut GYO hisse kodu EKGYO’dur.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl EKGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına EKGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca EMLAK KONUT GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
EKGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.