EDIP Hisse - Edip Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺25,60

Güncel Fiyat

₺0,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0 (0%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

EDIP Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺0,00

Satış

₺0,00

Günlük Değişim %

0,00%
Taban ₺23,04

Haftalık En Yüksek

₺27,18

Aylık En Yüksek

₺31,62
F/K 0,89

Piyasa Değeri

₺1.664.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

3,92%
Volatilite 7,43%

Açılış Fiyatı

₺0,00

Alış

₺0,00

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺28,16

Haftalık En Düşük

₺23,64

Aylık En Düşük

₺21,60
PD/DD 0,64

Sermaye

₺65.000.000,00
Net Kâr ₺1.861.972.798,00

EDIP Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

EDIP - Şirket Hakkında

EDIP şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. EDIP ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

HASAN NECİP AKOL

Kuruluş Tarihi

27/12/1971

Halka Arz Tarihi

18.01.1991

Sektör

GAYRİMENKUL PROJELERİ GELİŞTİRME

Çalışan Sayısı

41

Adres

MAHMUTBEY MERKEZ MH. TAŞOCAĞI CD. NO:5 BAĞCILAR İSTANBUL

Merkez

TR

EDIP Ortaklık Yapısı

Missing Image

Edip Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Edip Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), uzun yıllardır Türkiye’nin gayrimenkul sektöründe önde gelen firmaları arasında yer alıyor. Edip Gayrimenkul sektörde öncü, yenilikçi ve dinamik bir rol üstlenip özgün projeler üreterek sadece kendi büyümesine katkıda bulunmakla kalmıyor, aynı zamanda Türkiye’nin ekonomik gelişimine de destek oluyor. Şirket, gayrimenkul sektöründeki deneyimleriyle istikrarlı büyüme ve en düşük riskle yüksek getiri sağlama yolunda performansını sürdürmeye devam ediyor.

Edip Gayrimenkul Hakkında:

Edip Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş., Akın Holding tarafından 1971 yılında Edirne İplik Sanayi ve Ticaret A.Ş. adıyla kurulup ilerleyen yıllarda İstanbul’a taşınarak Edip İplik Sanayi ve Ticaret A.Ş adını almıştır. Şirketin İstanbul’un yanı sıra 1998 yılında Lüleburgaz fabrikasını açarak üretim kapasitesini artırdığı ve Türkiye’nin farklı bölgelerinde faaliyetlerini genişlettiği bilinmektedir. Tekstil sektöründe faaliyet gösteren şirket, uzun yıllar boyunca iplik üretimiyle Türkiye’nin önemli ihracatçıları arasında yer almıştır.

2008 yılında tekstil üretim faaliyetlerini sonlandıran ve 2009 yılında ünvanı Edip Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak değiştirilen şirket, günümüzde halen gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirketin faaliyetleri arasında gayrimenkul inşa etmek, ticaretini gerçekleştirmek, kiralamak ve üzerine projeler oluşturmak yer almaktadır.

Edip Gayrimenkul, Türkiye’nin dört bir yanında projeler geliştirerek etkisini artırmaya devam etmektedir. Hem ulusal hem de uluslararası alanda önemli projelere imza atarak ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürerek sektördeki saygın konumu korumaktadır. Sürdürülebilir büyüme ve topluma değer katma hedeflerini benimseyen şirket, yüksek kalite standartlarına bağlı kalmayı sürdürmektedir.

Edip Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş., 18 Ocak 1991 tarihinde pay başına 0,001 TL fiyatla halka arz olmuştur. EDIP hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir. Şirketin bulunduğu BİST endeksleri arasında BİST Tüm 100, BİST Ana, BİST Tüm, BİST Hizmetler, BİST İnşaat ve BİST İstanbul yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl EDIP hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına EDIP yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca EDIP GAYRIMENKUL YATIRIM SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
EDIP yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.