EBEBK Hisse - Ebebek Mağazacılık A.Ş.

₺49,18

Güncel Fiyat

₺0,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0 (0%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

EBEBK Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺0,00

Satış

₺0,00

Günlük Değişim %

0,00%
Taban ₺44,28

Haftalık En Yüksek

₺50,25

Aylık En Yüksek

₺51,10
F/K 26,05

Piyasa Değeri

₺7.868.800.000,00

Yabancı Oranı (%)

7,98%
Volatilite 3,23%

Açılış Fiyatı

₺0,00

Alış

₺0,00

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺54,05

Haftalık En Düşük

₺45,92

Aylık En Düşük

₺45,92
PD/DD 3,11

Sermaye

₺160.000.000,00
Net Kâr ₺302.099.366,00

EBEBK - Şirket Hakkında

EBEBK şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. EBEBK ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

01/06/2000

Halka Arz Tarihi

06.09.2023

Çalışan Sayısı

3678

Adres

İçerenköy Mh. Değirmen Yolu Cd.No:37 D:6 Ataşehir / İstanbul

Merkez

TR

EBEBK Ortaklık Yapısı

Missing Image

Ebebek Mağazacılık A.Ş.

Ebebek Mağazacılık Anonim Şirketi (A.Ş.) 2001 yılında yeni baba olan Halil Erdoğmuş öncülüğünde kapılarını açıyor. Erdoğmuş’un edindiği bilgileri halk ile paylaşmak adına kurduğu Ebebek Mağazacılık A.Ş kısa süre içerisinde büyük bir gelişim gösteriyor. Ebebek Mağazacılık A.Ş. kurulduğu günden bu yana anne ve baba adaylarına nitelikli bir hizmet vermeye devam ediyor. Ebebek Mağazacılık A.Ş. Türkiye'nin bebek ürünleri alışverişi konusunda ilk çevrim içi mağaza olma özelliğini de taşıyor. Ebebek Mağazacılık A.Ş. Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarıyla bebek ve bebek bakımıyla ilgili ürünleri halkla buluşturuyor. 

Ebebek Mağazacılık Hakkında:

Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan ve 2023 yılında halka arz edilen Ebebek Mağazacılık A.Ş., günümüzde de faaliyetlerine devam etmektedir. Fiziki ve çevrim içi mağazacılık sektöründe önemli bir rol oynayan ve sektörün lider markaları arasına adını yazdıran Ebebek Mağazacılık A.Ş. ebeveynlerin ve bebeklerin ihtiyaçlarını başarılı şekilde karşılayabilecek ürünleri sunmayı sürdürmektedir. Ebebek Mağazacılık A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Ebebek Mağazacılık A.Ş. gerçekleştirdiği faaliyetler ile yurt içi pazarlarda önemli bir rol oynamaktadır.

Ebebek Mağazacılık A.Ş. hisseleri 29 Ağustos – 1 Eylül 2023 tarihleri arasında talep toplayarak halka arz edilmiştir. Şirket hisselerinin halka arz fiyatı 46,50 TL olarak açıklanmıştır. Eşit dağıtım yöntemiyle halka arz edilen Ebebek Mağazacılık A.Ş. aracı kurum olarak Ünlü Menkul Değerler A.Ş. ile çalışmıştır. Ebebek Mağazacılık A.Ş. hisselerinin 40.000.000 lot ile halka arz edildiği açıklanmıştır. Şirket hisseleri ilk kez 7 Eylül 2023 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeye başlamıştır.

Ebebek Mağazacılık A.Ş. hisseleri EBEBK hisse kodu ile farklı borsa endekslerinde işlem görmeye devam etmektedir. Bu endeksler arasında BİST HİZMETLER, BİST TÜM-100, BİST TİCARET, BİST TÜM, BİST YILDIZ, BİST KATILIM TÜM ve BİST HALKA ARZ yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl EBEBK hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına EBEBK yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca EBEBEK MAGAZACILIK A.S. hissesi alabilirsin.
EBEBK yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.