DURDO Hisse - Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

₺16,04

Güncel Fiyat

₺4.548.168,87

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.28 (-1.72%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

DURDO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺16,04

Satış

₺16,11

Günlük Değişim %

-1,72%
Günlük Hacim (TL) ₺4.548.168,87
Taban ₺14,44

Haftalık En Yüksek

₺16,87

Aylık En Yüksek

₺17,47
F/K 6,42

Piyasa Değeri

₺1.604.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

3,26%
Volatilite 3,19%

Açılış Fiyatı

₺16,30

Alış

₺16,04

Günlük Değişim (TL)

₺-0,28
Tavan ₺17,64

Haftalık En Düşük

₺15,98

Aylık En Düşük

₺14,74
PD/DD 3,43

Sermaye

₺100.000.000,00
Net Kâr ₺249.702.957,00

DURDO - Şirket Hakkında

DURDO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. DURDO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

DİKRAN ACEMYAN

Kuruluş Tarihi

22/09/1975

Halka Arz Tarihi

15.07.1991

Sektör

Baskılı karton ambalaj üretim,her türlü ofset baskı

Çalışan Sayısı

333

Adres

Hadımköy Mah.Mustafa İnan.Cd.No.41 Arnavutköy/İstanbul

Merkez

TR

DURDO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Mihran Acemyan tarafından kurulan Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi Anonim Şirketi (A.Ş.), 1934 yılından beri ilk günkü adıyla faaliyet göstermeye devam ediyor. Ambalaj yapımında kullanılan rulo ve düz kağıt ile basım ve etiketleme alanında faaliyet gösteren Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş., sahip olduğu geniş ürün skalası sayesinde sektörün öncü firmaları arasında adını yazdırmak için çalışmalarına son hızda devam ediyor. Baskı ve kesim alanında faaliyet gösteren Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş. alüminyum, plastik, kalay ve diğer metal malzemelerle üretimlerini sürdürüyor. 

Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi Hakkında:

Kağıt ve kağıt ürünlerinin basım ve imalatı alanında faaliyet gösteren Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş., Ana Pazar’da işlem gören hisseleri ile halka arz edilmiş bir şirket olarak faaliyetlerini yürütüyor. Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş.’in ana merkezi İstanbul, Arnavutköy’de yer almaktadır. Şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Dikran Mihran Acemyan, Oktay Duran, Torben Patrice Jean Reıne, Michel Joseph Claude Duboıs, Orlando Kalumenos, Candan Karabağlı ve Bülent Nur Özkan bulunmaktadır.

Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş. 17 Temmuz 1991 yılında dönemin parasıyla 9 bin TL’den halka arz edilmiştir. Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş. halka arz işlemi için Garanti Bank aracı kurumuyla çalışmayı tercih etmiştir. Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş. hisseleri günümüzde Ana Pazar’da işlem görmektedir. Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş. hisseleri ilk kez 17 Temmuz 1991 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmüştür.

Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş. hisseleri çeşitli endekslerde işlem görmeyi sürdürmektedir. Bu endeksler arasında BİST ORMAN, KAĞIT, BASIM; BİST GERİ ALIM, BİST SINAİ, BİST TÜM-100, BİST İSTANBUL, BİST ANA ve BİST TÜM endekslerinin yer aldığı bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl DURDO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına DURDO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca DURAN DOGAN BASIM VE AMBALAJ SANAYI A.S. hissesi alabilirsin.
DURDO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.