DOGUB Hisse - Doğusan Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺21,62

Güncel Fiyat

₺19.145.150,84

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-1.1 (-4.84%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

DOGUB Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺21,62

Satış

₺21,68

Günlük Değişim %

-4,84%
Günlük Hacim (TL) ₺19.145.150,84
Taban ₺20,46

Haftalık En Yüksek

₺23,42

Aylık En Yüksek

₺26,06
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺843.180.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,53%
Volatilite 9,60%

Açılış Fiyatı

₺22,78

Alış

₺21,62

Günlük Değişim (TL)

₺-1,10
Tavan ₺24,98

Haftalık En Düşük

₺20,60

Aylık En Düşük

₺19,36
PD/DD 9,96

Sermaye

₺39.000.000,00
Net Kâr ₺-9.100.301,00

DOGUB - Şirket Hakkında

DOGUB şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. DOGUB ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Sezgin POLAT

Halka Arz Tarihi

03.07.1987

Sektör

RENKLİ PERLİTLİ BETON KİREMİT İLE YER VE DUVAR KARO ÜRETİMİ VE SATIMI

Adres

YALNIZBAĞ MAHALLESİ SİVAS CADDESİ NO:21 / A MERKEZ ERZİNCAN

Merkez

TR

DOGUB Ortaklık Yapısı

Missing Image

Doğusan Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1974 yılında kurulmuş olan Doğusan Boru Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) her geçen gün faaliyetlerini daha da büyüterek asbestli boru üretimine devam ediyor. Her daim teknolojideki gelişmeleri takip ederek faaliyetlerine devam eden firma mevcut üretim tesislerinin dışında farklı sektörlerde de hizmet vermeyi amaçlıyor. Doğusan Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1992 senesinde açtığı renkli perlitli beton kiremit bütünleşmiş tesisi için çalışmalarına devam ediyor.

Doğusan Boru Sanayi Hakkında:

Doğusan Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1974 senesinde kurulmuştur. Günümüzde şirketin yönetiminde Sezgin Polat ve Kenan Alkan yer almaktadır. Firmanın faaliyet alanlarında asbestli çimento boru, portland çimento ve agreganın yanı sıra Seraper markası altında pazarlanan renkli beton çatı ve yer karoları üretimi yer almaktadır.

Doğusan Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurulduğu günlerden bugünlere kadar teknolojideki gelişmeleri her daim takip eden şirket mevcut üretim tesislerinin dışında farklı bir sektörde fabrika kurum işlemlerine başlamış ve 1992 senesinde renkli perlitli beton kiremit bütünleşmiş tesisini faaliyete sokmuştur.

Doğusan Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2006 senesinde şirket bünyesinde araştırma ve geliştirme birimi açmıştır. Şirket yaptığı faaliyetleri araştırma ve geliştirme ile destekleme çabası içerisine girmiştir. Doğusan Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. İtalyan teknolojisi ve iş birliği ile 420x330 milimetre boyutlarında, TSE ve Avrupa standartlarına uygun olarak boru üretimlerine devam etmektedir.

Doğusan Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ürettiği borular yarım asırlık ekonomik bir ürün olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra ürünün özellikleri arasında dona karşı mukavim, kırılmalara karşı mukavemet, yüzde 50 ısı tasarrufu, su geçirmeyen malzeme, bakım gerektirmeyen ve çatıya döşenmesi kolay tasarımı, hızlı ve ekonomik olması yer almaktadır.

Doğusan Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1987 senesinde halka arz edilmiştir. Doğusan Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri DOGUB hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeye devam etmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl DOGUB hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına DOGUB yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca DOGUSAN BORU SANAYII VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
DOGUB yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.