DOCO Hisse - Do & Co Aktiengesellschaft

₺4.970,00

Güncel Fiyat

₺39.157.022,50

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-20 (-0.4%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

DOCO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺4.970,00

Satış

₺4.970,00

Günlük Değişim %

-0,40%
Günlük Hacim (TL) ₺39.157.022,50
Taban ₺4.475,00

Haftalık En Yüksek

₺5.035,00

Aylık En Yüksek

₺5.160,00
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺1.685.257.420,00

Yabancı Oranı (%)

30,42%
Volatilite 2,61%

Açılış Fiyatı

₺4.990,00

Alış

₺4.967,50

Günlük Değişim (TL)

₺-20,00
Tavan ₺5.465,00

Haftalık En Düşük

₺4.770,00

Aylık En Düşük

₺4.582,50
PD/DD 0,00

Sermaye

₺339.086,00
Net Kâr ₺0,00

DOCO - Şirket Hakkında

DOCO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. DOCO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ATTİLA DOĞUDAN

Kuruluş Tarihi

17/03/1997

Halka Arz Tarihi

26.11.2010

Sektör

Havayolları İkram Hizmetleri, Uluslararası Organizasyon İkram Hizmetleri, Restoranlar, Yolcu Salonları ve Otel

Çalışan Sayısı

8321

Adres

Stephansplatz 12 1010 Vienna AUSTRIA

Merkez

TR
Missing Image

Do & Co Aktiengesellschaft

Bir Avusturya şirketi olan Do & Co Aktiengesellschaft havayolu ikram, uluslararası etkinlik ikramı, özel yolcu salonları ve otellerde ikram alanlarında faaliyet veriyor. Do & Co Aktiengesellschaft tüm dünyada gurme lezzetler ve eğlence hizmetleri sunuyor. Her geçen gün daha da büyüyen Do & Co Aktiengesellschaft firmasının hizmetleri yalnızca Avusturya ile sınırlı kalmıyor. Şirket günümüzde Türkiye’nin de içinde olduğu üç kıtada, 12 ülkede ve 32 farklı lokasyonda faaliyet gösteriyor.

Do & Co Aktiengesellschaft Hakkında:

Do & Co Aktiengesellschaft 1987 senesinde iş insanı Atilla Doğudan tarafından kurulmuştur. Şirket faaliyetlerine Avusturya’nın başkenti olan Viyana şehrinde küçük bir şarküteri olarak başlamıştır. Do & Co Aktiengesellschaft çeşitli yeme içme ve organizasyon hizmetleri ile her geçen gün büyümeye devam etmiş ve günümüzde pek çok lokasyonda hizmet veren büyük bir şirket haline gelmiştir.

Do & Co Aktiengesellschaft şirketinin dönüm noktalarından biri 1987 senesinde yaşanmıştır. Şirket sahibi Atilla Doğudan 1987 senesinde eski Formula 1 yarışmacılarından biri olan Niki Lauda ile tanışmıştır. Bu tanışmanın ardından Do & Co Aktiengesellschaft Niki Lauda’ya ait olan Lauda Air’de yemek ikramına başlamıştır.

Do & Co Aktiengesellschaft şirketinin günümüzde pek çok alanda hizmetleri bulunmaktadır. Şirket havayolu ikramları, uluslararası etkinlik ve ikramlar, özel yolcu salonları ve oteller ile ilgili hizmetler vermektedir. Do & Co Aktiengesellschaft tüm dünyada gurme lezzetlere ve eğlenceye erişim imkanı sunmaktadır. Şirketin 10 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.

Do & Co Aktiengesellschaft restoranlarda, etkinliklerde ya da uçaktaki müşterilere her zaman marka olarak tanınan yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Uluslararası ürün yelpazesinden en iyi tatları müşterilerine sunan şirket, müşterilerine dünya çapında bir mutfak yolculuğu vaat etmektedir.

Do & Co Aktiengesellschaft 25 ila 26 Kasım 2010 tarihlerinde 43,18 TL sabit fiyat ile talep toplayarak halka arz edilmiştir. Do & Co Aktiengesellschaft hisseleri DOCO hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl DOCO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına DOCO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca DO & CO AKTIENGESELLSCHAFT hissesi alabilirsin.
DOCO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.