DGNMO Hisse - Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺13,05

Güncel Fiyat

₺31.190.088,71

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.09 (-0.68%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

DGNMO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺13,05

Satış

₺13,07

Günlük Değişim %

-0,68%
Günlük Hacim (TL) ₺31.190.088,71
Taban ₺11,75

Haftalık En Yüksek

₺13,63

Aylık En Yüksek

₺13,63
F/K 11,63

Piyasa Değeri

₺4.567.500.000,00

Yabancı Oranı (%)

2,30%
Volatilite 4,26%

Açılış Fiyatı

₺13,14

Alış

₺13,05

Günlük Değişim (TL)

₺-0,09
Tavan ₺14,35

Haftalık En Düşük

₺11,95

Aylık En Düşük

₺10,48
PD/DD 6,13

Sermaye

₺350.000.000,00
Net Kâr ₺392.849.844,00

DGNMO - Şirket Hakkında

DGNMO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. DGNMO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

İSMAİL DOĞAN

Kuruluş Tarihi

20/08/1935

Halka Arz Tarihi

01.08.1990

Sektör

Mobilya üretimi

Çalışan Sayısı

2720

Adres

İdealtepe Mahallesi Rıfkı Tongsir Caddesi No:107 Maltepe/İstanbul

Merkez

TR

DGNMO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.)’nin 1978 yılında Davut Doğan tarafından kurulduğu biliniyor. Düzce’de kurulan modüler mobilya fabrikasıyla hizmet vermeye başlayan Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş., günümüzde Türkiye’nin en modern ve en büyük tesislerinden biriyle hizmetlerine devam ediyor. Hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarında faaliyet gösteren Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş., üretimlerini geliştirmek için teknolojik yenilikleri her zaman birinci planda tutuyor. Şirketin yönetim kurulu başkanlığını kurucusu olan Davut Doğan yürütüyor.

Doğanlar Mobilya Grubu Hakkında:

Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş., üretim yaptığı sektörün öncülerinden biri olmayı başarmaktadır. Şirketin ortakları arasında Doğanlar Yatırım Holding A.Ş. ve diğer ortaklar bulunmaktadır.

Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin yönetim kurulunda Davut Doğan, Adnan Doğan, İlhan Doğan, Murat Doğan, Salih Tuncer Mutlucan ve Hüseyin Doğan Türkmen bulunmaktadır. Orman ürünleri ve mobilyalarının imalatı alanında faaliyet gösteren Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin merkezi İstanbul’da yer almaktadır.

Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1 Ağustos 1990 tarihinde halka arz olmuş ve aynı tarihte Borsa İstanbul (BIST)’da işlem görmüştür. 

DGNMO hisse koduyla Ana Pazar’da işlem gören şirket hisseleri BIST SINAİ, BIST ANA, BIST GERİ ALIM, BIST TÜM-100, BIST TÜM, BIST ORMAN, KAĞIT, BASIM ve BIST KATILIM TUM endekslerinde yer almaktadır. 175.304.423 lot dolaşımdaki paya sahip olduğu bilinen Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin fiili dolaşımdaki pay oranı ise yüzde 50,08’dir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl DGNMO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına DGNMO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca DOGANLAR MOBILYA GRUBU IMALAT SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
DGNMO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.