DGGYO Hisse - Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺32,80

Güncel Fiyat

₺16.020.379,10

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.28 (-0.85%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

DGGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺32,80

Satış

₺32,98

Günlük Değişim %

-0,85%
Günlük Hacim (TL) ₺16.020.379,10
Taban ₺29,52

Haftalık En Yüksek

₺35,94

Aylık En Yüksek

₺36,20
F/K 5,90

Piyasa Değeri

₺10.889.855.380,80

Yabancı Oranı (%)

0,09%
Volatilite 4,59%

Açılış Fiyatı

₺32,50

Alış

₺32,80

Günlük Değişim (TL)

₺-0,28
Tavan ₺36,08

Haftalık En Düşük

₺31,54

Aylık En Düşük

₺31,50
PD/DD 1,58

Sermaye

₺332.007.786,00
Net Kâr ₺1.846.046.906,00

DGGYO - Şirket Hakkında

DGGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. DGGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Çağan Erkan

Kuruluş Tarihi

23/07/1997

Halka Arz Tarihi

19.03.1998

Sektör

Gayrimenkul ve gayrimenkule dayalı sermaye piyasası araçlarına yatırım yapmak, gayrimenkule dayalı portföy yönetimi

Çalışan Sayısı

12

Adres

Maslak Mahallesi, Ahi Evran Caddesi No:4/7 Doğuş Center Maslak, 34398 Maslak-Sarıyer/İstanbul

Merkez

TR

DGGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

25 Temmuz 1997 tarihinde Osmanlı GYO ünvanıyla faaliyetlerine başlayan ve 25 Mart 1998’de Borsa İstanbul (BİST)’da işlem gören üçüncü GYO şirketi olarak halka arz edilen Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.), Türkiye’nin önde gelen yatırım ortaklıklarından biri olarak öne çıkıyor. Ocak 2011 itibarıyla sahip olunan hisselerin tamamının Doğuş Holding’e satıldığı biliniyor. Günümüzde şirketin ortaklık yapısı yüzde 51 Doğuş Holding ve yüzde 49 halka açık olacak şekilde bulunuyor.

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Türkiye merkezli bir gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Türkiye’nin metropoliten alanlarında konut ve ticari mülk geliştirme projeleri hayata geçirmektedir. Şirketin geniş bir portföyü bulunmaktadır. Konut ve ticari GYO endüstrisine hizmet vermektedir. Gayrimenkul sektöründe çalışmalar yapmaktadır. Türkiye piyasası için çalışmalar yapmaya devam etmektedir.

Gayrimenkul ve gayrimenkule dayalı sermaye piyasası araçlarına yatırım, gayrimenkule dayalı portföy yönetimi gibi alanlarda faaliyet gösteren Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., geniş bir faaliyet alanına sahip olması sebebiyle dikkat çekmeyi başarmaktadır.

Şirketin Hüsnü Akhan, Ekrem Nevzat Öztangut, Av. Hasan Hüsnü Güzelöz, Erdem Tavas, Murat Bahadır Teker ve Prof. Dr. Güler Aras öncülüğünde bir yönetim kurulu bulunmaktadır. Şirket, Doğuş Grubuna bağlı olarak hizmetlerine devam etmektedir. Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin yapılan çalışmalar ve teknolojiyi her zaman kullanan stratejileriyle Türkiye’nin önde gelen GYO şirketlerinden biri olması amaçlanmaktadır. Şirket, istikrarlı bir büyüme sağlayarak gayrimenkul portföy büyüklüğünü ve piyasa değerini artırmayı misyon edinmektedir.

 Türkiye'de önde gelen bir şirket olmayı başaran ve küresel bir oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte olan  Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., DGGYO hisse koduyla BİST Ana Pazar’da işlem görmektedir. Şirketin 25.03.1998 tarihinde halka arz olduğu bilinmektedir. Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı hisseleri 2023 yılı içerisinde en yüksek 55,6 TL, en düşük ise 12,71 TL ile satışa sunulmuştur.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl DGGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına DGGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca DOGUS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
DGGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.