DESPC Hisse - Despec Bilgisayar Pazarlama ve Ticaret A.Ş.

₺51,25

Güncel Fiyat

₺21.965.960,90

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-1.2 (-2.29%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

DESPC Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺51,25

Satış

₺51,25

Günlük Değişim %

-2,29%
Günlük Hacim (TL) ₺21.965.960,90
Taban ₺47,22

Haftalık En Yüksek

₺56,65

Aylık En Yüksek

₺75,00
F/K 40,34

Piyasa Değeri

₺1.175.300.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,79%
Volatilite 4,19%

Açılış Fiyatı

₺52,45

Alış

₺50,80

Günlük Değişim (TL)

₺-1,20
Tavan ₺57,65

Haftalık En Düşük

₺50,60

Aylık En Düşük

₺48,24
PD/DD 5,69

Sermaye

₺23.000.000,00
Net Kâr ₺29.131.715,00

DESPC Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

DESPC - Şirket Hakkında

DESPC şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. DESPC ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

10/01/1995

Halka Arz Tarihi

26.11.2010

Sektör

Şirket BT tüketim malzemeleri ( toner, mürekkep kartuş, şerit, yedekleme ürünleri, kağıt ürünleri, yan aksam ve aksesuarlar ) dağıtımı konusunda faaliyet göstermektedir.

Çalışan Sayısı

34

Adres

Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak No:21, Seba Office Boulevard İş Merkezi D Blok, Kat:1, No:9, Sarıyer,34485/ İstanbul

Merkez

TR

DESPC Ortaklık Yapısı

Missing Image

Despec Bilgisayar Pazarlama ve Ticaret A.Ş.

1998 yılında kurulan Despec Bilgisayar Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), bilişim sektöründe çeşitli başarılarıyla faaliyet göstermeyi sürdürüyor. Güçlü ve öncü bir teknoloji şirketi olan Despec Bilgisayar Pazarlama ve Ticaret A.Ş., kendi sektöründe Türkiye'nin en başarılı şirketlerinden biri olarak anılmayı başarıyor. Despec Bilgisayar Pazarlama ve Ticaret A.Ş.’nin çalıştığı markalar arasında HP, Samsung, IBM, Realme, Canon, Lexmark, Steelseries, Philips, Targus, Trust, Jabra ve Hikvision gibi teknolojide lider markalar yer alıyor.

Despec Bilgisayar Pazarlama ve Ticaret Hakkında:

Hem alt hem de yıldız pazarda faaliyet gösteren Despec Bilgisayar Pazarlama ve Ticaret A.Ş. bilişim ve teknoloji sektöründe aktif bir rol oynamaktadır. 2015 yılında Hale Devices, Inc. trafından satın alınan Despec Bilgisayar Pazarlama ve Ticaret A.Ş. halka açık bir şirket olarak çalışmaktadır. Kocaeli’nin Gebze ilçesinde yer alan ana merkezinde çalışmalarını sürdüren Despec Bilgisayar Pazarlama ve Ticaret A.Ş. hisseleri çeşitli endekslerde bulunmaktadır. 

25 ve 26 Kasım 2010 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilen Despec Bilgisayar Pazarlama ve Ticaret A.Ş., Borsa İstanbul (BİST)’da DESPC hisse kodu ile işlem görmektedir. Despec Bilgisayar Pazarlama ve Ticaret A.Ş. hisseleri 7,15 TL sabit fiyatla talep toplamıştır. Despec Bilgisayar Pazarlama ve Ticaret A.Ş. hisse senetleri ilk kez 8 Aralık 2010 tarihinde işlem görmüştür. Şirketin halka arzı için Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Aracı kurum tercih edilmiştir. 

Despec Bilgisayar Pazarlama ve Ticaret A.Ş. hisselerinin bulunduğu endeksler arasında BİST TÜM, BİST KATILIM 100, BİST YILDIZ, BİST KOCAELİ, BİST TÜM-100, BİST KATILIM TÜM, BİST TEKNOLOJİ, BİST KURUMSAL YÖNETİM, BİST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK KATILIM, BİST BİLİŞİM, BİST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ve BİST GERİ ALIM bulunmaktadır. DESPC kısaltma koduyla işlem gören Despec Bilgisayar Pazarlama ve Ticaret A.Ş. hisselerinin halka açıklık oranı yüzde 50,85 olarak bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl DESPC hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına DESPC yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca DESPEC BILGISAYAR PAZARLAMA VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
DESPC yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.