DAGI Hisse - Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺8,51

Güncel Fiyat

₺9.718.790,90

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.13 (1.55%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

DAGI Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺8,51

Satış

₺8,51

Günlük Değişim %

1,55%
Günlük Hacim (TL) ₺9.718.790,90
Taban ₺7,66

Haftalık En Yüksek

₺8,54

Aylık En Yüksek

₺8,94
F/K 6,97

Piyasa Değeri

₺1.105.449.000,00

Yabancı Oranı (%)

4,67%
Volatilite 2,63%

Açılış Fiyatı

₺8,38

Alış

₺8,49

Günlük Değişim (TL)

₺0,13
Tavan ₺9,36

Haftalık En Düşük

₺8,05

Aylık En Düşük

₺7,87
PD/DD 0,94

Sermaye

₺129.900.000,00
Net Kâr ₺158.626.420,00

DAGI - Şirket Hakkında

DAGI şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. DAGI ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

BARIŞ DÜZEL

Kuruluş Tarihi

05/10/1988

Halka Arz Tarihi

27.05.2011

Sektör

Tekstil

Çalışan Sayısı

873

Adres

Birahane Sokak Koç Plaza No:3 Bomonti, Şişli- İSTANBUL

Merkez

TR

DAGI Ortaklık Yapısı

Missing Image

Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.)’nin temelleri 1984 yılında atıldı. Şirket, faaliyet göstermeye başladığı yıldan bu yana Türkiye'deki iç giyim ve moda sektörünün lider markalarından biri olmayı başardı. Tecrübeli ekibiyle sektörün öncüsü olmasını sağlayacak üretimler yapan Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş., Mahmut Nedim Koç tarafından kuruldu. Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. bugün hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarında hizmet veriyor.

Dagi Hakkında:

Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. deri, giyim eşyası ve tekstil imalatında faaliyet göstermektedir. 2023 yılı itibarıyla Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Mahmut Nedim Koç, Derya Özcan, Tamer Koç, Fatih Demir, Erkan Elyıldırım ve Eyüp Koç yer almaktadır. Şirketin iştirakleri arasında Dagi Yatırım Holding A.Ş. yer almaktadır.

Mahmut Nedim Koç ve Dagi Yatırım Holding A.Ş. ortaklığında kurulan Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş., üretimlerinde ileri teknolojiyi kullanarak hizmetlerini her zaman bir adım ileri taşımayı amaçlamaktadır. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.’in ana merkezi İstanbul, Şişli’de bulunmaktadır.

Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2011 yılında 2,42 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin halka arzı için aracı kurum olarak Galata Menkul Değerler A.Ş. tercih edilmiştir. Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Borsa İstanbul (BIST)’da ilk işlem tarihi 1 Haziran 2011’dir. DAGI hisse koduna sahip olan şirket,  Ana Pazar’da işlem görmektedir. Dagi hisselerinin dahil olduğu endeksler arasında BIST TÜM-100, BIST İSTANBUL, BIST TEKSTİL, DERİ, BIST SINAİ, BIST ANA ve BIST TÜM bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl DAGI hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına DAGI yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca DAGI GIYIM SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
DAGI yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.