DAGHL Hisse - Dagi Yatırım Holding A.Ş.

₺14,86

Güncel Fiyat

₺5.352.692,47

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.14 (-0.93%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

DAGHL Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺14,86

Satış

₺14,90

Günlük Değişim %

-0,93%
Günlük Hacim (TL) ₺5.352.692,47
Taban ₺13,50

Haftalık En Yüksek

₺15,84

Aylık En Yüksek

₺15,84
F/K 16,45

Piyasa Değeri

₺445.800.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,00%
Volatilite 2,13%

Açılış Fiyatı

₺15,05

Alış

₺14,86

Günlük Değişim (TL)

₺-0,14
Tavan ₺16,50

Haftalık En Düşük

₺14,60

Aylık En Düşük

₺13,40
PD/DD 11,32

Sermaye

₺30.000.000,00
Net Kâr ₺27.107.574,00

DAGHL - Şirket Hakkında

DAGHL şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. DAGHL ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

BARIŞ DÜZEL

Kuruluş Tarihi

18/08/1994

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

YATIRIM FAALİYETLERİ

Çalışan Sayısı

308

Adres

Birahane Sok. Koç Plaza No:3 Kat:4\5 Bomonti - Şişli - İstanbul

Merkez

TR

DAGHL Ortaklık Yapısı

Missing Image

Dagi Yatırım Holding A.Ş.

Dagi Yatırım Holding Anonim Şirketi (A.Ş.), Taç Yatırım Ortaklığı A.Ş. olarak İstanbul’da 22 Ağustos 1994 tarihinde kuruldu. 29 Şubat 2012 tarihinde şirketin çoğunluk payları İMKB’de gerçekleşen işlemler doğrultusunda Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından satın alındı. 24 Temmuz 2012 tarihinde şirketin ünvanı Dagi Yatırım Holding A.Ş. olarak tescil edildi ve şirket yatırım sektöründe hizmet göstermeye başladı. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan Dagi Yatırım Holding A.Ş., doğrudan ya da iştirakleriyle bağlı olduğu şirketleri aracılığıyla yatırımlar yaparak sektöründe öne çıkıyor.

Dagi Yatırım Hakkında:

Dagi Yatırım Holding A.Ş. holding şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Mahmut Nedim Koç, Barış Düzel, Tamer Koç, Erkan Elyıldırım ve İbrahim Çakır bulunmaktadır. Şirket, tekstil sektöründe üretim ve perakendecilik faaliyetleri yürüten Dagi Giyim A.Ş. ile iştirak bir şirket olarak bilinmektedir. Şirketin bir diğer iştirak şirketi ise Koç Haddecilik Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’dir. Yurt içi pazarlarda faaliyet gösteren Dagi Yatırım Holding A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’da yer almaktadır.

Şirket, 13 Ekim 1995 tarihinde halka arz olmuştur. Borsa İstanbul (BIST)’da DAGHL hisse koduyla işlem görmekte olan şirketin fiili dolaşımdaki payının 17,902,631 lot ve fiili dolaşımdaki pay oranının yüzde 59,67 olduğu bilinmektedir.

Dagi Yatırım hisseleri BIST TÜM-100, BIST MALİ, BIST ISTANBUL, BIST TÜM ve BIST HOLDİNG ve YATIRIM endekslerinde yer almaktadır. Holdingler, yatırım şirketleri ve mali kuruluşlar sektöründe faaliyet gösteren Dagi Yatırım Holding A.Ş. Alt Pazar’da işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl DAGHL hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına DAGHL yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca DAGI YATIRIM HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
DAGHL yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.