CWENE Hisse - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

₺201,40

Güncel Fiyat

₺75.645.881,40

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.1 (-0.05%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

CWENE Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺201,40

Satış

₺201,40

Günlük Değişim %

-0,05%
Günlük Hacim (TL) ₺75.645.881,40
Taban ₺181,40

Haftalık En Yüksek

₺210,70

Aylık En Yüksek

₺240,70
F/K 97,11

Piyasa Değeri

₺24.923.250.000,00

Yabancı Oranı (%)

12,63%
Volatilite 2,28%

Açılış Fiyatı

₺201,60

Alış

₺201,30

Günlük Değişim (TL)

₺-0,10
Tavan ₺221,60

Haftalık En Düşük

₺196,70

Aylık En Düşük

₺195,80
PD/DD 3,61

Sermaye

₺123.750.000,00
Net Kâr ₺256.640.851,00

CWENE - Şirket Hakkında

CWENE şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. CWENE ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

03/12/2010

Halka Arz Tarihi

. .

Çalışan Sayısı

1642

Adres

Antalya Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım Atatürk Bulvarı No:20 Döşemealtı/ ANTALYA

Merkez

TR

CWENE Ortaklık Yapısı

Missing Image

CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi (A.Ş.), yerli bir fotovoltaik enerji üretim şirketi olarak faaliyet gösteriyor. Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olan CW Enerji, temiz ve sürdürülebilir enerji çözümleriyle geleceğin ihtiyaçlarını şekillendirme vizyonu taşıyor. Şirket sadece enerji sektöründe değil, ülkenin ekonomik kalkınması noktasında da büyük önem taşıyor. Hem ulusal hem de uluslararası pazarda etkin rol oynayan CW Enerji, sektördeki liderliğini sürdürmek amacıyla sürekli olarak yeniliklere odaklanıyor.

CW Enerji Mühendislik Hakkında:

CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş., Tarık Sarvan tarafından 2010 yılında Antalya’da kurulmuştur. Sarvan, Almanya’da yer alan 3 bin metrekarelik fabrikanın kapasitesini 45 bin metrekareye çıkararak fotovoltaik bir enerji üretim firmasına dönüştürmüştür. Firmanın yıllık 1,8 gigavatlık (GW) güneş paneli üretim kapasitesi  bulunmaktadır.

CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş güneş enerji santrallerinin yatırım danışmanlığı, projelendirme, sistem tasarımı, lisans alımı ve işletme gibi alanlarda hizmet vermektedir. Şirket endüstriyel kurulumların yanı sıra evsel çatı kurulumlarında da uygun çözümler sunmaktadır. Bu çözümler arasında güneş enerjili sulama ve kamera sistemleri, LED aydınlatma sistemi, elektrikli araç şarj istasyonları ve akü destekli sistemler yer almaktadır. 

CW Enerji’nin temel amacı enerji ihtiyacını temiz kaynaklarla karşılamak, güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırmak ve gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmaktır. Bu amacı gerçekleştirmek için güneş enerjisi panelleri, rüzgar enerjisi türbinleri ve diğer yenilenebilir enerji kaynaklarına yatırım yapmaktadır.

CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş., 26-27-28 Nisan 2023 tarihlerinde hisse başına 108,60 TL fiyatla QNB Finansinvest liderliğinde halka arz edilmiştir. CW Enerji hisse kodu CWENE olup Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir. Şirket BİST Hizmetler, BİST Katılım Tüm, BİST Antalya, BİST Halka Arz, BİST Yıldız, BİST Tüm-100, BİST Tüm ve BİST Elektrik endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl CWENE hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına CWENE yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca CW ENERJI MUHENDISLIK TICARET VE SANAYI A.S. hissesi alabilirsin.
CWENE yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.