CUSAN Hisse - Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş.

₺25,94

Güncel Fiyat

₺9.892.811,32

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.34 (1.33%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

CUSAN Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺25,94

Satış

₺25,96

Günlük Değişim %

1,33%
Günlük Hacim (TL) ₺9.892.811,32
Taban ₺23,36

Haftalık En Yüksek

₺26,04

Aylık En Yüksek

₺27,50
F/K 94,90

Piyasa Değeri

₺1.848.225.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,04%
Volatilite 2,50%

Açılış Fiyatı

₺25,64

Alış

₺25,94

Günlük Değişim (TL)

₺0,34
Tavan ₺28,52

Haftalık En Düşük

₺24,78

Aylık En Düşük

₺23,62
PD/DD 3,95

Sermaye

₺71.250.000,00
Net Kâr ₺19.476.168,00

CUSAN - Şirket Hakkında

CUSAN şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. CUSAN ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Kenan ARACI

Kuruluş Tarihi

20/09/1978

Halka Arz Tarihi

12.02.2016

Sektör

Alüminyum, çelik ve diğer mamullerden cephe ve çatı kaplamaları, yapı elemanları

Adres

Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı No : 6-8 Beylikdüzü 34524 İSTANBUL

Merkez

TR

CUSAN Ortaklık Yapısı

Missing Image

Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş.

Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama Anonim Şirketi (A.Ş.) mimari ve endüstriyel profil sistemleri tasarım ve üretimi sırasında birlikte çalıştığı müşterilerinin çözüm ortağı olmayı hedefliyor. Türkiye ve Türkiye ile ilişkili coğrafyalarda öncü marka olmayı amaçlayan Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş. son derece geniş ürün yelpazesi ve teknik hizmet yeteneğiyle iş birliği içerisinde olduğu müşterilerine kapsamlı destekler sunuyor. Hem ulusal hem de uluslararası pazarlarda faaliyetlerini arttırarak yenilik ve yaratıcılığa verdiği değerle araştırma ve geliştirmeye sürekli olarak yatırım yapıyor. Bugün paydaşlarına da kazanç sağlayan Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş. müşterilerinin öncelikli tercihi olmaya çalışıyor.

Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama Hakkında:

Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş. 1949 yılında Yüksek Mimar Ahmet Çuhadaroğlu’nun Sirkeci’de bir mimarlık ofisinde kurulmuştur. Hedeflerinin gerçekleşmesindeki en önemli unsurun çalışanları olduğunun bilincinde olan Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş.katılımcı ve gelişime açık çalışma ortamının devamlılığı için çalışmalarını sürdürmektedir.

Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş. sesmi olarak ilk adımlarını 1954 yılında Ahmet Çuhadaroğlu’nun kurduğu ve bünyesinde beş çalışanın bulunduğu çelik yapı elemanları üretimi ile atmıştır. Çelik yapı elemanlarının yanı sıra ilerleyen yıllarda alüminyum, yapı kimyasalları gibi farklı sektörlere de adım atarak 1978 yılında Anonim şirketi unvanına kavuşmuştur.

Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş. İstanbul merkezli başladığı ticari hayatına Türkiye genelinde tanınmış bir şekilde devam etmektedir. Şirket 1996 yılında bünyesinde bulunan şirket sayısını 12’ye çıkararak holdingleşme yolunda ilk adımlarını atmıştır. 2003 yılında Fransa’da Kamu İhalesi kazanan ilk Türk şirketi olmuştur ve hem Türkiye hem de Avrupa’da tanınmıştır.

Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş. 12 Şubat 2016 tarihinde 2,00 TL ile halka arz edilmiştir. Ana Pazar’da halka arz edilen şirketin fiili dolaşımdaki pay oranı yüzde 25,96 olarak bilinmektedir. Şirketin Borsa İstanbul (BİST)’daki ilk işlem tarihi 18 Şubat 2016 olarak açıklanmıştır. Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş. hisseleri CUSAN hisse koduyla BİST endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl CUSAN hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına CUSAN yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca CUHADAROGLU METAL SANAYI VE PAZARLAMA A.S. hissesi alabilirsin.
CUSAN yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.