Cosmos Yatırım Holding A.Ş.

₺133,60

Güncel Fiyat

₺11.899.133,60

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-1.1 (-0.82%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

COSMO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺133,60

Satış

₺133,70

Günlük Değişim %

-0,82%
Günlük Hacim (TL) ₺11.899.133,60
Taban ₺120,30

Haftalık En Yüksek

₺136,40

Aylık En Yüksek

₺151,90
F/K 1.694,20

Piyasa Değeri

₺867.691.118,40

Yabancı Oranı (%)

6,33%
Volatilite 2,67%

Açılış Fiyatı

₺134,70

Alış

₺133,60

Günlük Değişim (TL)

₺-1,10
Tavan ₺146,90

Haftalık En Düşük

₺127,90

Aylık En Düşük

₺123,10
PD/DD 36,15

Sermaye

₺6.494.694,00
Net Kâr ₺512.154,00

COSMO - Şirket Hakkında

COSMO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. COSMO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

MURAT AŞIK

Kuruluş Tarihi

17/05/1995

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

Holding

Çalışan Sayısı

3

Adres

Oruçreis Mahallesi Tekstilkent Caddesi A Blok No: 12/B İç Kapı No: 161 Esenler/İstanbul

Merkez

TR

COSMO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Cosmos Yatırım Holding A.Ş.

Sermaye piyasası araçlarını satın almak ve bu araçlardan portföy oluşturmak amacıyla 1995 yılında İstanbul'da kurulan Cosmos Yatırım Holding Anonim Şirketi (A.Ş.), geniş bir faaliyet alanına sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Şirket yatırım, finansman, organizasyon ve yönetim özelliklerinin toplu bir bünye içerisinde değerlendirilmesini sağlıyor. Cosmos Yatırım Holding A.Ş., pek çok farklı alanda yatırım ve projeler yapıyor.

Cosmos Yatırım Holding Hakkında:

30 yılın üzerinde deneyimi ve yüzde 100 müşteri memnuniyetiyle hizmet verme hedefine devam eden Cosmos Yatırım Holding A.Ş., çalışmalarını alanında uzman kadrosuyla devam ettirmektedir. Her geçen gün daha yoğun bir çalışma sistemine sahip olan ve çalışmalarını teknolojik stratejiler öncülüğünde gerçekleştiren Cosmos Yatırım Holding A.Ş., halka arz edilmiş bir şirket olması sebebiyle de dikkat çekmektedir.

Cosmos Yatırım Holding A.Ş., İstanbul Borsası’nda işlem gören hisse senetleri ve sabit gelirli araçlar gibi sermaye araçlarından oluşan portföylere yatırım yapmak ve yönetmek amacıyla hizmet vermektedir. Şirket, hizmet verdiği alanları her geçen gün genişletmekte ve bu amaçla çeşitli ve yenilikçi çalışmalar yürütmektedir. 

Cosmos Yatırım Holding A.Ş., her türlü elektrikli ve elektronik otomasyon pano, dağıtım panosu, orta gerilim ve akım panosu imalatı ve alım satımı gerçekleştirmektedir. 2023 yılı itibarıyla Cosmos Yatırım Holding A.Ş.’nin yönetim kurulunda Ömer Ünsalan, Özgür Kaya, Mustafa Çakır ve Burak Yerkel gibi isimler bulunmaktadır.

Cosmos Yatırım Holding A.Ş., COSMO hisse koduyla Borsa İstanbulda Ana Pazar’da işlem görmektedir. Yüzde 67,94 pay oranına ve 4.412.834 lot fiili dolaşımdaki paya sahip olduğu bilinmektedir. Cosmos Yatırım Holding hisselerinin dahil olduğu endeksler arasında XBANA, XUTUM, XHOLD, XKTUM, XUMAL, XSIST ve XTUMY bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl COSMO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına COSMO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca COSMOS YATIRIM HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
COSMO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.