CEOEM Hisse - CEO Event Medya A.Ş.

₺30,60

Güncel Fiyat

₺56.490.523,90

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.24 (0.79%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

CEOEM Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺30,60

Satış

₺30,62

Günlük Değişim %

0,79%
Günlük Hacim (TL) ₺56.490.523,90
Taban ₺27,54

Haftalık En Yüksek

₺31,00

Aylık En Yüksek

₺31,00
F/K 34,24

Piyasa Değeri

₺1.346.400.000,00

Yabancı Oranı (%)

13,00%
Volatilite 2,44%

Açılış Fiyatı

₺30,40

Alış

₺30,60

Günlük Değişim (TL)

₺0,24
Tavan ₺33,66

Haftalık En Düşük

₺24,24

Aylık En Düşük

₺21,20
PD/DD 5,82

Sermaye

₺44.000.000,00
Net Kâr ₺39.326.639,00

CEOEM - Şirket Hakkında

CEOEM şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. CEOEM ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

KENAN YAŞAR ŞEKİ

Kuruluş Tarihi

22/09/2006

Halka Arz Tarihi

23.05.2019

Sektör

Gösteri, Kongre, Konferans, Ticari Fuar vb. etkinliklerin organizasyonu

Çalışan Sayısı

30

Adres

Balmumcu Mahallesi, Morbasan Sokak, Koza İş Merkezi, B Blok Apt No:12/17, Beşiktaş, İstanbul

Merkez

TR

CEOEM Ortaklık Yapısı

Missing Image

CEO Event Medya A.Ş.

2006 yılında kurulan CEO Event Medya Anonim Şirketi (A.Ş.) reklam ve siyasal iletişim konusunda faaliyet gösteren bir şirket olarak çalışmalarına devam ediyor. Türkiye’de “event” kavramının gelişmesi konusunda önemli çalışmalar yürüten ve büyük başarılara imza atan CEO Event Medya A.Ş. kurulduğu yıldan beri aktif olarak faaliyet göstermeyi sürdürüyor. CEO Event Medya A.Ş. Türkiye merkezli bir etkinlik üretim şirketi olarak çalışmalarına devam etse de günümüzde yurt dışı pazarlarında da aktif bir rol oynuyor. Ulusal ve uluslararası iş birlikleri ile global projeler gerçekleştiren; spor, fuar, eğlence ve kongre gibi alanlarda yönetim sağlayan CEO Event Medya A.Ş. sektörün öncülerinden biri olarak adlandırılıyor. CEO Event Medya A.Ş. CER Holding A.Ş.’in ortağı olarak faaliyet gösteriyor.

CEO Event Medya Hakkında:

İdari ve destek hizmet faaliyetleri, büro yönetimi, büro desteği ve etkinlikler alanında faaliyet gösteren CEO Event Medya A.Ş. 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur. CEO Event Medya A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer almaktadır.  Anonim bir şirket olarak kurulan CEO Event Medya A.Ş., hisselerinin bir kısmını  halka arz etmiştir.

CEO Event Medya A.Ş. hisseleri 23-24 Mayıs 2019 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. CEO Event Medya A.Ş.’nin halka arz için belirlediği fiyat 4,80 TL olarak açıklanmıştır. Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumuyla halka arz edilen CEO Event Medya A.Ş., toplamda 6,800,00 lot paya sahip bir şirket olarak faaliyet göstermektedir. CEO Event Medya A.Ş. hisseleri CEOEM hisse kodu kısaltmasıyla ilk kez 31 Mayıs 2019 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmüştür.

CEO Event Medya A.Ş. hisseleri CEOEM hisse kodu ile pek çok farklı borsa endeksinde yer almaktadır. Bu endeksler arasında BİST ANA, BİST İSTANBUL, BİST TÜM, BİST TÜM-100 ve BİST HİZMETLER bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl CEOEM hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına CEOEM yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca CEO EVENT MEDYA A.S. hissesi alabilirsin.
CEOEM yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.