CASA Hisse - Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺104,00

Güncel Fiyat

₺427.752,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺7.25 (7.49%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

CASA Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺104,00

Satış

₺0,00

Günlük Değişim %

7,49%
Günlük Hacim (TL) ₺427.752,00
Taban ₺87,10

Haftalık En Yüksek

₺104,00

Aylık En Yüksek

₺108,70
F/K 3,11

Piyasa Değeri

₺509.600.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,00%
Volatilite 0,00%

Açılış Fiyatı

₺104,00

Alış

₺0,00

Günlük Değişim (TL)

₺7,25
Tavan ₺106,40

Haftalık En Düşük

₺91,30

Aylık En Düşük

₺91,30
PD/DD 2,40

Sermaye

₺4.900.000,00
Net Kâr ₺163.951.214,00

CASA - Şirket Hakkında

CASA şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. CASA ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

19/04/1976

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

Balık unu,balık yağı üretmek ve hayvansal yemler yapmak,her çeşit su ürününü değerlendirmek,

Çalışan Sayısı

14

Adres

Çengeldere Mh. Ulus Cd. No: 25/1 Beykoz / İSTANBUL

Merkez

TR
Missing Image

Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) 1976 yılında Karsusan Karadeniz Su Ürünleri Sanayi A.Ş. ünvanıyla kurulduğu biliniyor. Türkiye Sınai Bankası önderliğinde Türkiye’nin az gelişmiş bölgelerindeki yörelerin ürünlerini değerlendirmek amacıyla kurulan Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., faaliyetlerini Dünya Bankası’ndan sağladıkları kredileri kullanarak gerçekleştiriyor. 2012’de halka açılan Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., balık unu ve balık yağı üretimi konusunda sektörün öncü firmalarından biri olarak hizmet veriyor. 

Casa Emtia Hakkında:

Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., emtia ticareti ve akaryakıt taşımacılığı alanında hizmet vermektedir. Boya ve türevlerini imal etmek ve bu ürünlerin yurt içi ve dışı toptan ve perakende ticaretini gerçekleştirmekte olan Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., sektörün öncü şirketlerinden biri olarak anılmayı başarmaktadır.

Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’un Beykoz ilçesinde yer almaktadır. Şirketin ortakları arasında Investors Trust Assurance, SPC ve İrfan Yazıcı bulunmaktadır. 2023 yılı itibarıyla Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Mehmet Ali Yılmaz, Fikret Kartal, Mine Berra Doğaner, Oytun Pastırma ve Mustafa Özcan Akkutlu bulunmaktadır.

Casa Emtia 2012 yılında halka arz olmuştur. Şirketin Borsa İstanbul (BIST)’da ilk işlem tarihi 24 Temmuz 2012’dir. Casa Emtia hisselerinin yer aldığı endeksler arasında BIST 100, BIST 50, BIST 30, BIST 100-30, BIST TEMETTU 25, BIST TEMETTU, BIST KURUMSAL YÖNETİM, BIST HALKA ARZ, BIST GIDA ICECEK, BIST TEKSTIL DERI, BIST ORMAN KAGIT BASIM, BIST ELEKTRİK ve BIST ILETISIM gibi endeksler bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl CASA hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına CASA yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca CASA EMTIA PETROL KIMYEVI VE TUREVLERI SAN. TIC. A.S. hissesi alabilirsin.
CASA yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.