BYDNR Hisse - Baydöner Restoranları A.Ş.

₺26,68

Güncel Fiyat

₺16.166.154,10

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.62 (-2.27%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BYDNR Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺26,68

Satış

₺26,74

Günlük Değişim %

-2,27%
Günlük Hacim (TL) ₺16.166.154,10
Taban ₺24,02

Haftalık En Yüksek

₺27,48

Aylık En Yüksek

₺30,06
F/K 9,60

Piyasa Değeri

₺2.241.120.000,00

Yabancı Oranı (%)

5,28%
Volatilite 3,74%

Açılış Fiyatı

₺27,34

Alış

₺26,68

Günlük Değişim (TL)

₺-0,62
Tavan ₺29,34

Haftalık En Düşük

₺26,22

Aylık En Düşük

₺25,04
PD/DD 1,85

Sermaye

₺84.000.000,00
Net Kâr ₺233.558.628,00

BYDNR - Şirket Hakkında

BYDNR şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BYDNR ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

BÜLENT POLAT

Kuruluş Tarihi

06/02/2007

Halka Arz Tarihi

21.08.2023

Çalışan Sayısı

1445

Adres

Adalet Mahallesi, Anadolu Caddesi, Megapol Tower No:41 Kat:20 Bayraklı / İzmir

Merkez

TR

BYDNR Ortaklık Yapısı

Missing Image

Baydöner Restoranları A.Ş.

2007 senesinde kurulan Baydöner Restoranları Anonim Şirketi (A.Ş.) günümüzde Türkiye’nin en bilindik döner markaları arasında yer alıyor. Şirket iskender ve döner zinciri olarak faaliyetlerine devam ediyor. 2023 senesi itibarıyla Baydöner Restoranları A.Ş.’nin toplamda 112 restoranı bulunuyor. Baydöner Restoranları A.Ş. her zaman Iso 22000 belgesine sahip üreticilerle çalışıyor. Nitekim şirket insan sağlığını her şeyin üstünde tutma politikasını sürdürüyor.

Baydöner Restoranları Hakkında:

Baydöner Restoranları A.Ş. 2006 senesinde iş adamı Levent Yılmaz tarafından kurulmuştur. Kısa zaman içerisinde büyük bir başarı elde eden şirket bugün Türkiye’nin hem en bilindik hem de en güvenilir yemek markalarından biri olarak kabul edilmektedir. Türkiye’de oldukça popüler olan Baydöner Restoranları A.Ş. 2006 senesinde İzmir’de açılmıştır. Ancak günümüzde bir zincir haline gelmiştir. Hem ülke genelinde hem de Irak Erbil’de hizmet vermektedir.

Baydöner Restoranları A.Ş. günümüzde çok sayıda şubeye sahip bir zincir olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Şube sayısı çok olmasına rağmen her restoranında aynı hizmet ve kalite standartlarını sunmakta olan Baydöner Restoranları A.Ş. yalnızca Iso 22000 belgesine sahip üreticilerle çalışmaktadır. Firma en taze malzemeleri, kalite yönetim ve hijyen sistemlerine uygun şekilde ve keyifli mekanlarda, uygun fiyat politikası ile tüketicilerle buluşturmayı ilke edinmiştir.

Baydöner Restoranları A.Ş. kurulduğu günlerden bugüne kadar sayısız ödüller kazanmıştır. Firmanın en son kazandığı ödül 2015 ve 2016 senelerinde AVM Yatırımcıları Derneği tarafından düzenlenen ve halk oylaması sonucunda seçilen “AVM’lerde en sevilen ve tercih edilen restoran zinciri” ödülü olarak bilinmektedir.

Baydöner Restoranları A.Ş. günümüzde Türkiye pazarında şube sayısı ve satış hacmiyle en büyük restoran zincirleri arasında yer almaktadır. Menülerinde Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetlerine yer vermektedir. Baydöner Restoranları A.Ş.’nin Türkiye ve Irak’ta 110’un üzerinde şubesi bulunmaktadır. Baydöner Restoranları A.Ş. 15-16 Ağustos 2023 tarihlerinde 21 TL sabit fiyat ile halka arz edilmiştir. Baydöner Restoranları A.Ş. hisseleri BYDNR hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BYDNR hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BYDNR yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BAYDONER RESTORANLARI A.S. hissesi alabilirsin.
BYDNR yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.