BVSAN Hisse - Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺111,70

Güncel Fiyat

₺80.333.257,60

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-2.5 (-2.19%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BVSAN Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺111,70

Satış

₺111,90

Günlük Değişim %

-2,19%
Günlük Hacim (TL) ₺80.333.257,60
Taban ₺100,60

Haftalık En Yüksek

₺128,00

Aylık En Yüksek

₺128,00
F/K 26,51

Piyasa Değeri

₺4.199.920.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,36%
Volatilite 3,06%

Açılış Fiyatı

₺112,00

Alış

₺111,70

Günlük Değişim (TL)

₺-2,50
Tavan ₺122,80

Haftalık En Düşük

₺109,50

Aylık En Düşük

₺95,60
PD/DD 6,53

Sermaye

₺37.600.000,00
Net Kâr ₺158.438.167,00

BVSAN - Şirket Hakkında

BVSAN şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BVSAN ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

15/04/1987

Halka Arz Tarihi

30.01.2023

Çalışan Sayısı

483

Adres

Ahi Evran Osb Mah. Oğuz Cad. No:21 Sincan / ANKARA

Merkez

TR

BVSAN Ortaklık Yapısı

Missing Image

Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1985 senesinden beri faaliyet gösteren Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) kurulduğu günden beri Ankara’da hizmetlerine devam ediyor. Şirket, vinç üretimi ve temini alanında faaliyet gösteriyor. Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. düzenli bir büyüme elde ederek günümüzde sektörün öncü firmalarından biri olarak anılıyor. İlk faaliyetlerine küçük bir atölyede başlayan Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. günümüzde 100 bin metrekare alanı ve 400’den fazla çalışanıyla çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye vinç sektörünün en büyüklerinden biri olan şirket, hem ülkemizde hem de yurt dışında hizmet vermeye devam ediyor.

Bülbüloğlu Vinç Sanayi Hakkında:

Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1985 senesinde Önder Bülbüloğlu tarafından Ankara’da kurulmuştur. Şirket vinç üretimi, temini ve ihracatı alanlarında faaliyet göstermektedir. İlk kurulduğu zamanlarda küçük bir atölyede faaliyetlerine başlamış olan şirket, günümüzde 400’den fazla çalışana istihdam sağlamaktadır.

Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Ankara’daki 100 bin metrekarelik üretim tesisinin yanı sıra İstanbul, İzmir, Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde de bayileri ve satış sonrası servis ağları bulunmaktadır. Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. vinç sektöründe Türkiye’nin de en büyük şirketleri arasında görülmektedir.

Üretim süreçlerinde adını dünya çapında duyurmuş olan firmalar ile iş birliği yapan Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. büyük bir üretim kapasitesine sahiptir. Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. ürünlerini dünyanın altı kıtasında 92’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Büyük bir titizlikle üretimlerine devam eden şirketin CE uygunluk belgeleri de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra gereken tüm ISO belgelerine ve yeterliliklere de sahip bir şirket olarak üretimlerine devam etmektedir.

Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. 26, 27 ve 30 Ocak 2023 tarih aralıklarında talep toplayarak 31 TL sabit fiyatla halka arz edilmiştir. Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş.hisseleri BVSAN hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BVSAN hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BVSAN yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BULBULOGLU VINC SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
BVSAN yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.