BRKVY Hisse - Birikim Varlık Yönetim A.Ş.

₺191,20

Güncel Fiyat

₺29.718.699,90

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.2 (-0.1%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BRKVY Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺191,20

Satış

₺191,20

Günlük Değişim %

-0,10%
Günlük Hacim (TL) ₺29.718.699,90
Taban ₺172,10

Haftalık En Yüksek

₺205,00

Aylık En Yüksek

₺241,40
F/K 49,58

Piyasa Değeri

₺10.707.200.000,00

Yabancı Oranı (%)

2,32%
Volatilite 5,96%

Açılış Fiyatı

₺191,10

Alış

₺190,60

Günlük Değişim (TL)

₺-0,20
Tavan ₺210,30

Haftalık En Düşük

₺177,00

Aylık En Düşük

₺172,10
PD/DD 16,28

Sermaye

₺56.000.000,00
Net Kâr ₺215.975.000,00

BRKVY - Şirket Hakkında

BRKVY şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BRKVY ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

FAHRETTİN ÖZYAPAR

Kuruluş Tarihi

03/10/2016

Halka Arz Tarihi

09.12.2022

Sektör

Bankalar ve diğer mali kurumların alacaklarının ve diğer varlıklarının satın alınması, satılması, satın alınan alacakların borçlusundan tahsil edilmesi, varlıkların nakde çevrilmesi ve bunların yeniden yapılandırılması,Alacaklarının tahsili ve alacakların ve/veya diğer varlıkların yeniden yapılandırılması kapsamında alacak tahsili amacıyla edindiği gayrimenkul veya sair mal, hak ve varlıkların satışı, işletilmesi, kiralanması ve geliştirilmesi,Alacaklarını tahsil etmek amacıyla faaliyette bulunmak ve bunlara yatırım yapılarak iştigal konuları itibariyle gelişme potansiyeli bulunan müşterilere ilave finansman/sermaye temini dahil yeniden yapılandırma/iyileştirme çalışmaları yapılması,Bankalar ve diğer mali kurumların alacakları ile diğer varlıklarının yeniden yapılandırılması ve üçüncü kişilere satışında danışmanlık ve aracılık hizmeti verilmesi, Şirketlere kurumsal ve finansal yeniden yapılandırma alanlarında danışmanlık hizmeti verilmesi.

Çalışan Sayısı

150

Adres

Büyükdere Cad. Özsezen İş Merkezi A Blok No:122 K:5 Esentepe Şişli/İSTANBUL

Merkez

TR

BRKVY Ortaklık Yapısı

Missing Image

Birikim Varlık Yönetim A.Ş.

2016 senesinde kurulan Birikim Varlık Yönetim Anonim Şirketi (A.Ş.) 2018 yılı Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) kararıyla faaliyet göstermeye başlıyor. Birikim Varlık Yönetim A.Ş. borç yapılandırması, varlık satın alımı ve yönetimi alanlarında çalışmalar yapıyor. Birikim Varlık Yönetim A.Ş. tüm varlık yönetim şirketleri gibi faaliyetlerini ilgili mevzuata ve BDDK gözetim ve denetimine uygun bir şekilde yürütüyor. Birikim Varlık Yönetim A.Ş. sorunlu alacak tahsil süreçlerinde hızlı ve etkili çözümler geliştiriyor.

Birikim Varlık Yönetim Hakkında:

Birikim Varlık Yönetim A.Ş. 2016 senesinde kurulmuştur. Şirket bir Altınhas Holding Grup şirketi olarak faaliyete başlamıştır. Altınhas Holding Grup finans, eğitim, gayrimenkul ve perakende alanlarında faaliyet göstermektedir. Birikim Varlık Yönetim A.Ş. ise varlık satın alımı ve yönetimiyle birlikte şirket borç yapılandırması alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Birikim Varlık Yönetim A.Ş. bankalar gibi pek çok finansal kurumun tahsil edilemeyen alacaklarını devralarak bu borçların yasal sahibi haline gelmektedir. Sonrasında ise borçlular ile ortak bir zeminde uzlaşıp uygun ödeme planı kapsamında bu borçları yeniden yapılandıran finansal bir kuruluş olarak hizmet vermektedir.

2016 senesinde kurulan Birikim Varlık Yönetim A.Ş. faaliyetlerine kurulduktan iki sene sonra yani 2018 senesinde başlamıştır. Şirket, BDDK kararı ile birlikte faaliyet göstermeye başlamıştır. Tüm varlık yönetim şirketleri gibi Birikim Varlık Yönetim A.Ş. de faaliyetlerini BDDK gözetim ve denetimine ve ilgili mevzuata uygun bir şekilde yönetmektedir.

Kurulduğu günden beri sağlıklı ve istikrarlı bir büyüme elde eden Birikim Varlık Yönetim A.Ş. finans sektörünün değer yaratan seçkin bir üyesi ve verimli bir iş ortağı olarak görülmektedir. Bir varlık yönetim şirketi olan Birikim Varlık Yönetim A.Ş. vadesi dolmuş borçların geri ödenmesi konusunda müşterilerinin özel koşullarını ve ödeme güçlerini dikkate alarak planlamalar yapmaktadır.

Birikim Varlık Yönetim A.Ş. 8 ve 9 Aralık 2022 tarihleri aralığında 14,20 TL sabit fiyat ile halka arz edilmiştir. Birikim Varlık Yönetim A.Ş. hisseleri BRKVY hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST) endekslerinde işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BRKVY hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BRKVY yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BIRIKIM VARLIK YONETIM A.S. hissesi alabilirsin.
BRKVY yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.