BRKSN Hisse - Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret A.Ş.

₺47,56

Güncel Fiyat

₺80.096.752,50

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-3.44 (-6.75%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BRKSN Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺47,56

Satış

₺47,56

Günlük Değişim %

-6,75%
Günlük Hacim (TL) ₺80.096.752,50
Taban ₺42,82

Haftalık En Yüksek

₺52,50

Aylık En Yüksek

₺56,00
F/K 20,40

Piyasa Değeri

₺1.483.872.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,31%
Volatilite 12,67%

Açılış Fiyatı

₺51,15

Alış

₺47,50

Günlük Değişim (TL)

₺-3,44
Tavan ₺52,30

Haftalık En Düşük

₺46,04

Aylık En Düşük

₺37,42
PD/DD 8,10

Sermaye

₺31.200.000,00
Net Kâr ₺72.723.463,00

BRKSN - Şirket Hakkında

BRKSN şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BRKSN ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Enis ALDIKAÇTI

Kuruluş Tarihi

16/04/1993

Halka Arz Tarihi

01.02.2011

Sektör

Her türlü enerji tasarrufu sağlayan kimyasal maddelerin toptan ve perakende alımını, satımını, ithalini, ihracını ve pazarlamasını yapmak,

Çalışan Sayısı

205

Adres

Seba Ofis Bulvar Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Seba Office Boulevard Sit. No:21 Kat:6 D:41 34485 Sarıyer/İstanbul

Merkez

TR

BRKSN Ortaklık Yapısı

Missing Image

Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret A.Ş.

1993 yılında polietilen bazlı malzemelerin üretimini gerçekleştirmek amacıyla kurulan Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmek için kurulmuş bir şirket olarak biliniyor. Şirket, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’na bağlı gelişen işletmeler piyasasında hisseleri satışa sunulan ilk şirket olma özelliğini de taşıyor olması sebebiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Bünyesinde altı farklı marka bulunan Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret A.Ş., tesisat, ayakkabı, çanta, inşaat, otomotiv ve ambalaj gibi pek çok farklı sektörde hizmet veriyor. Şirket, düz bağlı ve çapraz bağlı polietilen ve polietilen köpük ve polipropilen üretimlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Berkosan Yalıtım Hakkında:

Türkiye'de 30 bin metrekare açık alana ve 7 bin 850 metrekare kapalı alana sahip olan Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret A.Ş, ilk olarak Tekirdağ'da saray fabrikasının kurulumunu gerçekleştirmiştir. Ardından Bilecik Bozüyük’te 45 bin metrekare arsa ve 6 bin 500 metrekare kapalı alana kurulmuş fabrikasının faaliyetlerini 2014 yılında başlatmıştır.

Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret A.Ş., günümüzde Avrupa'da da 2 bin metrekare kapalı alana sahip fabrikasıyla üretim yapmaya devam etmektedir. Şirket, verimliliği maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlayan üretimleri için her zaman yeni teknolojileri takip etmektedir. Hem Türkiye’de hem de yurt dışında önemli satışlar gerçekleştiren Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret A.Ş., üretimleriyle sektörün öncülerinden olmayı başarmaktadır.

Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret A.Ş., 31 Ocak 2011 tarihinde 2,04 TL fiyatla halka arz olmuştur. Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. halka arz için aracı kurum olarak tercih edilmiştir. Şirketin Borsa İstanbul (BIST) için ilk işlem tarihi 4 Şubat 2011 olarak bilinmektedir. Şirket hisseleri, BRKSN hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Berkosan Yalıtım hisselerinin dahil olduğu endeksler arasında XKMYA, XKOBI, XKTUM, XSTKR ve XUSIN yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BRKSN hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BRKSN yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BERKOSAN YALITIM VE TECRIT MADDELERI URETIM VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
BRKSN yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.