BOBET Hisse - Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺36,40

Güncel Fiyat

₺172.884.949,82

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.56 (1.56%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BOBET Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺36,40

Satış

₺36,40

Günlük Değişim %

1,56%
Günlük Hacim (TL) ₺172.884.949,82
Taban ₺32,26

Haftalık En Yüksek

₺37,80

Aylık En Yüksek

₺38,00
F/K 9,85

Piyasa Değeri

₺13.832.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

5,46%
Volatilite 4,07%

Açılış Fiyatı

₺37,32

Alış

₺36,36

Günlük Değişim (TL)

₺0,56
Tavan ₺39,42

Haftalık En Düşük

₺34,62

Aylık En Düşük

₺32,48
PD/DD 3,04

Sermaye

₺380.000.000,00
Net Kâr ₺1.404.193.543,00

BOBET - Şirket Hakkında

BOBET şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BOBET ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ÖMER ERHAN ERBAYRAKTAR

Kuruluş Tarihi

12/11/2003

Halka Arz Tarihi

28.05.2021

Sektör

Hazır beton ve elemanlarının imalatı,üretimi,alımı,satımı ve taşınması

Çalışan Sayısı

1265

Adres

Ayazağa Mah.Kemerburgaz Yolu Cad.No:53 Sarıyer-İstanbul

Merkez

TR

BOBET Ortaklık Yapısı

Missing Image

Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), 2003 yılında alt yüklenici olarak başladığı hazır beton üretimini İstanbul'un 23 farklı lokasyonunda bulunan 31 hazır beton tesisiyle sürdürmeye devam ediyor. Şirket, hazır beton kalitesi ve maliyetini etkileyen önemli bir bileşen olan agregayı da kendi tesislerinde üretiyor. Taş kırma tesisleri ve Agrega Maden Ocağı ile dikkat çeken Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş., kapsamlı faaliyetleriyle adından söz ettiriyor.

Boğaziçi Beton Hakkında:

Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş., İstanbul'da en yaygın dağıtım ağına ve yıllık 6 milyon metreküp (m³) üretim kapasitesine sahiptir. Sektöründe öncü bir firma olan Boğaziçi Beton, bugüne kadar 41 milyon m³'ün üzerinde beton üreterek sektör lideri firmalarından biri haline gelmiştir.

Şirket, dinamik ve profesyonel ekipleri ve güçlü araç makine parkuruyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun kaliteli çözümler sunmaktadır. Boğaziçi Beton eş zamanlı olarak birçok büyük ve mega projeye katkı sağlamaktadır.

Boğaziçi Beton, çevre duyarlılığı noktasında büyük hassasiyet gösteren bir firma olarak sürdürülebilirlik ilkelerine odaklanmaktadır. Rekabetçi bir ortamda başarılı olabilmek ve hedeflerine ulaşabilmek için sürekli olarak gelişme prensini benimseyen Boğaziçi Beton, tedarikçiler ve işbirliği yaptığı partnerlerden de benzer bir bakış açısı beklemektedir. Teknolojik yatırımlarla desteklenen üretim ve hizmet sunma şeklini her geçen gün geliştiren şirket, bu bakış açısıyla sektörel ve bireysel olarak gelişmeye devam etmeyi hedeflemektedir.

Şirket, TS EN 206 ve ulusal ek kapsamında geçerli olan tüm beton tipleri ve sınıflarını üretiminin bir parçası olarak sunmaktadır. Ayrıca özel ve teknik beton çeşitlerini de kendi sahalarında tasarlanmış özel bir bölgede üretmektedir.

Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş., 26-27-28 Mayıs 2021 tarihlerinde ve çarşamba, perşembe, cuma günlerinde halka arz edilmiştir. Eşit pay dağıtımlı olarak gerçekleşen halka arzda Boğaziçi Beton hisse satış fiyatı 3,5 TL olarak belirlenmiştir. Şirketin BIST kodu ise BOBET’dir. Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş., yüzde 30 oranında halka arz edilmiştir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BOBET hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BOBET yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BOGAZICI BETON SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
BOBET yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.