BNTAS Hisse - Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş.

₺12,10

Güncel Fiyat

₺55.838.642,19

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.31 (-2.5%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BNTAS Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺12,10

Satış

₺12,11

Günlük Değişim %

-2,50%
Günlük Hacim (TL) ₺55.838.642,19
Taban ₺10,89

Haftalık En Yüksek

₺12,66

Aylık En Yüksek

₺13,93
F/K 7,25

Piyasa Değeri

₺1.463.343.750,00

Yabancı Oranı (%)

2,07%
Volatilite 5,48%

Açılış Fiyatı

₺12,54

Alış

₺12,10

Günlük Değişim (TL)

₺-0,31
Tavan ₺13,31

Haftalık En Düşük

₺11,78

Aylık En Düşük

₺10,21
PD/DD 1,86

Sermaye

₺120.937.500,00
Net Kâr ₺201.749.837,00

BNTAS - Şirket Hakkında

BNTAS şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BNTAS ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

FATİH ERDAN

Kuruluş Tarihi

07/04/1986

Halka Arz Tarihi

18.05.2015

Sektör

Metal ambalaj çeliğinden her türlü metal ambalaj üretimi ve ticareti

Çalışan Sayısı

194

Adres

Ömerli Mah. 3030 Sokak No:1 Bandırma Balıkesir

Merkez

TR

BNTAS Ortaklık Yapısı

Missing Image

Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş.

1986 senesinde Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) ismiyle faaliyete geçen firmanın geçmişi esasında çok daha eskilere dayanıyor. Daha önceki yıllarda teneke ambalaj üreten firma, 1986 senesinde bir anonim şirketi haline gelerek çalışmalarını daha etkili şekilde yürütüyor. 1994 senesinde yeni fabrikasına taşınan Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş. faaliyetlerine toplamda üç bin metrekarelik bir alanda devam ediyor.

Bantaş Metal Ambalajları Hakkında:

Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş. 1968 senesinde kurulmuştur. Şirket teneke ambalaj üretim alanında faaliyet göstermektedir. Şirketin kuruluş yılı 1968 senesi olarak geçer ancak şirketin geçmişi çok daha eski senelere dayanmaktadır. 1968 senesinden önce şirketin teneke ambalaj üreten bir firma olduğu bilinmektedir. 

Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş., Kutu Oluşum ve Bandırma Örnek Sanayi Sitesi’nde yer alan Metal Ofset fabrikalarında son teknolojiye sahip metal ofset baskı ve teneke kutu üretim hatları ile üretimine devam etmektedir. Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş. müşterilerinin istekleri ve talepleri çerçevesinde gıda ile uyumlu peynir, zeytin, turşu, zeytin yağ, nebati yağ, madeni yağ ve boya sektörleri için teneke ambalaj üretimleri yapmaktadır.

Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş. ilk kurulduğu yıldan beri sektörde rağbet gören bir firma olmayı başarmıştır. Her biri kendi alanında lider ve öncü olan gıda firmalarına teneke ambalaj tedarik eden şirket bu kapsamda insan sağlığını her şeyin önüne koyarak gıdaya uygun ürünler üretmektedir.

Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş. ürünleri sadece ülkemizde değil yurt dışında da talep görmektedir. Şirket 30 yılı aşkın bir süredir ihracat yapmakta ve ürün gönderdiği ülke sayısını her geçen gün arttırmaktadır. Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş. 18 Mayıs 2005 tarihinde 2,40 TL sabit fiyat ile halka arz edilmiştir. Şirketin kayıtlı sermayesinin 250 milyon TL olduğu bilinmektedir. Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş. hisseleri BNTAS hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BNTAS hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BNTAS yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BANTAS BANDIRMA AMBALAJ SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
BNTAS yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.