BMSCH Hisse - BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺24,90

Güncel Fiyat

₺6.630.846,06

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.26 (1.06%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BMSCH Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺24,90

Satış

₺24,90

Günlük Değişim %

1,06%
Günlük Hacim (TL) ₺6.630.846,06
Taban ₺22,42

Haftalık En Yüksek

₺26,10

Aylık En Yüksek

₺28,76
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺898.516.500,00

Yabancı Oranı (%)

2,83%
Volatilite 2,52%

Açılış Fiyatı

₺24,96

Alış

₺24,86

Günlük Değişim (TL)

₺0,26
Tavan ₺27,38

Haftalık En Düşük

₺24,40

Aylık En Düşük

₺22,32
PD/DD 1,08

Sermaye

₺36.085.000,00
Net Kâr ₺-14.968.430,00

BMSCH - Şirket Hakkında

BMSCH şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BMSCH ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

MUSTAFA MOLLAOĞLU

Kuruluş Tarihi

17/08/2004

Halka Arz Tarihi

08.06.2021

Sektör

Çelik tellerin soğuk çekme yöntemi ile imalatı

Çalışan Sayısı

115

Adres

MANİSA OSB 1.KISIM KEÇİLİKÖY OSB MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ NO:3 YUNUSEMRE /MANİSA

Merkez

TR

BMSCH Ortaklık Yapısı

Missing Image

BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1971 senesinde Manisa’da kurulan BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) her geçen gün büyüme hızını katlayarak demir, çelik ve hasır üretmeye devam ediyor. BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş. günümüzde artık demir, çelik ve hasır sektörünün öncü firmalarından biri olarak anılıyor. BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş. yaptığı üretimlerde kaliteden asla taviz vermeden hareket ediyor. Yerli ve yabancı üretim yapan şirket, çevre dostu ve uluslararası standartlara uygun ve çevre mevzuatına uygun üretim yapıyor. Şirket 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihracat yapmayı sürdürüyor.

BMS Çelik Hasır Hakkında:

BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1971 senesinde Ahmet Rauf Mollaoğlu tarafından Manisa’da kurulmuştur. Şirket demir, çelik ve hasır üretim alanlarında faaliyet göstermektedir. BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş. üretime başladığı ilk günden bugüne kadar teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir şirket olmuştur. Teknolojiyi yakından takip ederek uyumlu bir şekilde kendi teknolojisini de geliştiren şirket kısa sürede büyük bir büyüme elde etmiştir.

Günümüzde üretim kapasitesini artırarak kalitesini dünya standartları seviyesi ile buluşturan BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş. sektörünün önde gelen demir çelik firmalarından biri olarak bilinmektedir. BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş. aynı zamanda geniş bir stok yelpazesine sahiptir. Çalışmalarında her daim zamanında teslimat yapmaya özen göstermektedir.

BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş. ISO ve TSE belgelerini de bulundurmaktadır. Şirketin sattığı ürünler arasında nervürlü ve yassı inşaat demiri, inşaat çivisi, nervürlü kangal ve inşaat teli yer almaktadır. Aynı zamanda şirket tüm demir çelik ürünlerinin tedariğini ve satışını gerçekleştirmektedir.

BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş. faaliyetleri yalnızca Türkiye ile sınırlı kalmamaktadır. Şirket yurt içi ürün tedariği yapmanın yanı sıra beş kıtadan 50 ülkeye de ihracat yapmayı sürdürmektedir. BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş. 31 Mayıs ve 1 Haziran 2021 tarihlerinde 4,87 TL sabit fiyat ile talep toplayarak halka arz edilmiştir. BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri BMSCH hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir. 

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BMSCH hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BMSCH yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BMS CELIK HASIR SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
BMSCH yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.