BIOEN Hisse - Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.

₺19,61

Güncel Fiyat

₺88.220.126,95

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.35 (-1.75%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BIOEN Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺19,61

Satış

₺19,61

Günlük Değişim %

-1,75%
Günlük Hacim (TL) ₺88.220.126,95
Taban ₺17,65

Haftalık En Yüksek

₺20,62

Aylık En Yüksek

₺23,10
F/K 7,46

Piyasa Değeri

₺9.805.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

9,35%
Volatilite 3,41%

Açılış Fiyatı

₺20,06

Alış

₺19,60

Günlük Değişim (TL)

₺-0,35
Tavan ₺21,56

Haftalık En Düşük

₺19,50

Aylık En Düşük

₺19,50
PD/DD 2,64

Sermaye

₺500.000.000,00
Net Kâr ₺1.314.595.820,00

BIOEN - Şirket Hakkında

BIOEN şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BIOEN ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

02/05/2017

Halka Arz Tarihi

21.04.2021

Çalışan Sayısı

90

Adres

Kavacık Mah. Ertürk Sk. No: 3/1 İç Kapı No: 1 Beykoz/İstanbul

Merkez

TR

BIOEN Ortaklık Yapısı

Missing Image

Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.

2017 yılında kurulan Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları Anonim Şirketi (A.Ş.) Doğanlar Holding iştiraki olarak faaliyet gösteriyor. Alternatif enerji üretimi konusunda yatırım yapma misyonuna sahip olan Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş. üretim ve uygulama merkezinde teknolojiyi her zaman birinci planda tutuyor. Türkiye'de enerji sektöründe önde gelen hizmetlerden birini sunmayı amaçlayarak kısa süre içerisinde öncü şirketlerden biri olarak anılmayı amaçlıyor. 450 bin hanenin enerji ihtiyacını başarılı şekilde karşılayan Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş. Türkiye genelinde entegre katı atık yönetim hizmeti, atık ısı ve atıl ısı kullanımıyla karbon sertifikası üretim ve satışı alanında yatırımlar gerçekleştiriyor. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş., enerji sektöründe yurt içi pazarlarda önemli bir faaliyet gösteriyor.

Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları Hakkında:

2017 yılında kurulan Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunmaktadır. Şirket elektrik, gaz, su ve buhar sektöründe faaliyet göstermektedir. Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş. hisseleri Yıldız Pazar’da işlem görmektedir.

BIOEN hisse kodu ile Borsa İstanbul (BİST)'da işlem gören Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş., ilk olarak 19 ve 21 Nisan 2021 tarihinde halka arz edilmiştir. Bu tarihlerde 16,50 ila 18,00 TL fiyat aralığıyla halka arz için talep toplamıştır. Oransal dağıtım yöntemiyle halka arz edilen ve aracı kurum olarak Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.’yi tercih eden şirketin toplamda 188,781,744 lot fiili dolaşımdaki paya sahip olduğu bilinmektedir.

Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş. BİST KURUMSAL YÖNETİM, BİST KATILIM TÜM, BİST YILDIZ, BİST KATILIM 50, BİST TÜM, BİST KATILIM 100, BİST HİZMETLER, BİST ELEKTRİK, BİST TÜM-100 ve BİST İZMİR endekslerinde yer almaktadır. Şirketin halka açıklık oranı yüzde 37,75 olarak bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BIOEN hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BIOEN yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BIOTREND CEVRE VE ENERJI YATIRIMLARI A.S. hissesi alabilirsin.
BIOEN yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.