BIGCH Hisse - Büyük Şefler Gıda Turizm Tekstil Danışmanlık Organizasyon Eğitim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺32,02

Güncel Fiyat

₺13.977.483,12

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.14 (-0.44%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BIGCH Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺32,02

Satış

₺32,02

Günlük Değişim %

-0,44%
Günlük Hacim (TL) ₺13.977.483,12
Taban ₺28,82

Haftalık En Yüksek

₺34,50

Aylık En Yüksek

₺34,50
F/K 20,33

Piyasa Değeri

₺3.426.140.000,00

Yabancı Oranı (%)

6,52%
Volatilite 3,42%

Açılış Fiyatı

₺32,06

Alış

₺32,00

Günlük Değişim (TL)

₺-0,14
Tavan ₺35,22

Haftalık En Düşük

₺31,10

Aylık En Düşük

₺29,62
PD/DD 3,57

Sermaye

₺107.000.000,00
Net Kâr ₺168.540.716,00

BIGCH - Şirket Hakkında

BIGCH şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BIGCH ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

27/07/2009

Halka Arz Tarihi

05.05.2023

Çalışan Sayısı

1567

Adres

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Atatürk Caddesi No: 9 Sarıyer İstanbul 34500 Sarıyer İstanbul Türkiye

Merkez

TR

BIGCH Ortaklık Yapısı

Missing Image

Büyük Şefler Gıda Turizm Tekstil Danışmanlık Organizasyon Eğitim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Büyük Şefler Gıda Turizm Tekstil Danışmanlık Organizasyon Eğitim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) eğitim ve organizasyon gibi alanlarında hizmet veriyor. Türkiye merkezli bir şirket olarak Büyük Şefler Gıda Turizm Tekstil Danışmanlık Organizasyon Eğitim Sanayi ve Ticaret A.Ş. yurt içi pazarlarda aktif bir rol oynuyor. Sektörün ve kullanıcısının değişen isteklerini göz önünde bulundurarak teknolojik yenilikleri her zaman çalışmalarına entegre eden Büyük Şefler Gıda Turizm Tekstil Danışmanlık Organizasyon Eğitim Sanayi ve Ticaret A.Ş., sektörde lider olmasını sağlayacak faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Büyük Şefler Gıda Turizm Tekstil Danışmanlık Organizasyon Hakkında:

Büyük Şefler Gıda Turizm Tekstil Danışmanlık Organizasyon Eğitim Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Serkan Sadık Kızıl, Fethi Saruhan Tan, Selahattin Zoralioğlu ve Barış Baygın yer almaktadır. Yiyecek ve içecek sektörlerinde de hizmetlerini sürdüren Büyük Şefler Gıda Turizm Tekstil Danışmanlık Organizasyon Eğitim Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri Yıldız Pazar’da işlem görmektedir. Büyük Şefler Gıda Turizm Tekstil Danışmanlık Organizasyon Eğitim Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunmaktadır.

Büyük Şefler Gıda Turizm Tekstil Danışmanlık Organizasyon Eğitim Sanayi ve Ticaret A.Ş. 3 ve 5 Mayıs 2023 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. Şirket hisselerinin halka arzı 22,50 TL’den gerçekleştirilmiştir. Büyük Şefler Gıda Turizm Tekstil Danışmanlık Organizasyon Eğitim Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri ilk kez 10 Mayıs 2023 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeye başlamıştır. BIGCH hisse kodu ile borsada işlem gören ve eşit dağıtım yöntemiyle halka arz edilen Büyük Şefler Gıda Turizm Tekstil Danışmanlık Organizasyon Eğitim Sanayi ve Ticaret A.Ş., farklı borsa endekslerinde yer almaktadır.

Büyük Şefler Gıda Turizm Tekstil Danışmanlık Organizasyon Eğitim Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri BİST HALKA ARZ, BİST TÜM, BİST İSTANBUL, BİST HİZMETLER, BİST TÜM-100, BİST YILDIZ ve BİST TURİZM endekslerinde işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BIGCH hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BIGCH yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BUYUK SEFLER GIDA TUR. TEKS. DANIS. ORG. EG. SAN. VE TIC. A.S. hissesi alabilirsin.
BIGCH yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.