BFREN Hisse - Bosch Fren Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺882,00

Güncel Fiyat

₺29.593.082,50

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-2 (-0.23%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BFREN Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺882,00

Satış

₺882,00

Günlük Değişim %

-0,23%
Günlük Hacim (TL) ₺29.593.082,50
Taban ₺796,00

Haftalık En Yüksek

₺942,00

Aylık En Yüksek

₺942,00
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺27.021.554.406,00

Yabancı Oranı (%)

27,84%
Volatilite 1,13%

Açılış Fiyatı

₺884,00

Alış

₺881,00

Günlük Değişim (TL)

₺-2,00
Tavan ₺972,00

Haftalık En Düşük

₺845,00

Aylık En Düşük

₺809,00
PD/DD 167,02

Sermaye

₺30.636.683,00
Net Kâr ₺-51.989.011,00

BFREN - Şirket Hakkında

BFREN şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BFREN ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

17/09/1975

Halka Arz Tarihi

02.12.1993

Sektör

Otomotiv ana sanayi firmalarının ve yedek parça piyasasının gereksinim duyduğu, otomobil ve hafif ticari araçlar için hidrolik fren sistemlerinin üretimi ve satışı

Çalışan Sayısı

151

Adres

Fethiye OSB Mah. Sarı Cadde No :26 Nilüfer/BURSA/TÜRKİYE

Merkez

TR

BFREN Ortaklık Yapısı

Missing Image

Bosch Fren Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

50 yılı yakın süredir binek araç ve hafif ticari araçların hidrolik fren sistemlerinin üretimi ve satışını yapan Bosch Fren Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), otomotiv sektörünün yedek parça ihtiyaçlarına cevap veriyor. Otomotiv ana sanayi firmalarının ve yedek parça piyasasının gereksinim duyduğu hidrolik fren sistemi üretimiyle şirket, Türkiye’deki pazar gücünü her geçen gün artırıyor. Bosch Fren Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., üstün teknolojilerden yararlanarak etkili bir üretim ve satış ağı oluşturuyor. Servo frenler, fren ana merkezleri ve fren destek sistemleri şirketin faaliyet alanları arasında bulunuyor. 

Bosch Fren Sistemleri Hakkında:

1975 yılında Bursa’da kurulan ve Robert Bosch GmbH'nin bir iştiraki olan Bosch Fren Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., üretim ve yönetim süreçlerini Bursa’da yürütmektedir. Şirketin yüzde 85,5’i Robert Bosch GmbH ortaklığında faaliyet göstermektedir. Bursa Organize Sanayi Bölgesinde açılan yeni fabrikası sayesinde üretim hattını yenileyen ve kapasitesini artıran şirket, Bursa’dan dünyaya fren sistemleri ihracatı yaparak sektörel anlamda ülkemizin sınırlarını aşmaktadır.

Yeni fabrikasıyla fren sistemleri üretim kapasitesini yüzde 61 oranında artıran Bosch Fren Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Türkiye’de faaliyet gösteren otomotiv üreticilerinin servo frenleri üretimine devam etmektedir. Türkiye’deki yaklaşık 1 milyon araç üretimine karşılık fren sistemleri ihtiyacının yüzde 70’ini karşılayan şirket, son yıllarda bu rakamı iki katına çıkarmaktadır.

Bosch Fren Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin güncel yönetim kurulu üyeleri Steven Young, Ulrich Alexander Schmidt, Karin Gabriele Gilges, Metin Kartal, Fatma Hediye Üstündağ ve Aycan Avci’dan oluşmaktadır.

Bosch Fren Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., ilk olarak 22 Kasım 1993 tarihinde halka arz olmuştur. Şirket, Borsa İstanbul (BİST)’da BFREN hisse koduyla işlem görmektedir. Bosch Fren Sistemleri hissesi BİST 100 endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BFREN hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BFREN yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BOSCH FREN SISTEMLERI SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
BFREN yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.