BERA Hisse - Bera Holding A.Ş.

₺18,74

Güncel Fiyat

₺317.008.344,42

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.52 (-2.7%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BERA Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺18,74

Satış

₺18,75

Günlük Değişim %

-2,70%
Günlük Hacim (TL) ₺317.008.344,42
Taban ₺16,87

Haftalık En Yüksek

₺20,32

Aylık En Yüksek

₺20,32
F/K 3,60

Piyasa Değeri

₺12.803.168.000,00

Yabancı Oranı (%)

9,38%
Volatilite 4,72%

Açılış Fiyatı

₺19,26

Alış

₺18,74

Günlük Değişim (TL)

₺-0,52
Tavan ₺20,60

Haftalık En Düşük

₺18,69

Aylık En Düşük

₺16,40
PD/DD 0,74

Sermaye

₺683.200.000,00
Net Kâr ₺3.556.429.642,00

BERA - Şirket Hakkında

BERA şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BERA ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

22/11/1995

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

HOLDİNG YATIRIM FAALİYETLERİ

Çalışan Sayısı

38

Adres

NİŞANTAŞ MAH. DR. M. HULUSİ BAYBAL CAD. NO:12/3 SELÇUKLU KONYA

Merkez

TR

BERA Ortaklık Yapısı

Missing Image

Bera Holding A.Ş.

1988 yılında kurulan Bera Holding Anonim Şirketi (A.Ş.) ortaklarına ve hissedarlarına gurur dolu bir gelecek inşa etmek amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Bera Holding A.Ş. ticaret, sanayi, ziraat, finans, madencilik, eğitim, enerji ve inşaat gibi birçok farklı alanda projeler gerçekleştiriyor. Bera Holding A.Ş. bir holding olması sebebiyle yurt içi ve yurt dışında farklı sektörlerde bu isimle şirket kurma veya kurulmuş şirketlerin sermayelerine katılma hakkına da sahip.

Bera Holding Hakkında:

Bera Holding A.Ş. temellerini Konya Kağıt Anonim Şirketi adı ile 1988 yılında Konya’da atmıştır. Bera Holding A.Ş. faaliyetlerine 1989 yılında başlamıştır. 2008 yılı itibariyle çalışmalarını Bera Holding adı ile devam ettirmiştir. İhracat, istihdam, üretim mantığı ile faaliyetlerini birçok farklı alanda sürdüren Bera Holding A.Ş. bugün 15 bin kişiye dolaylı yoldan, 5 bin kişiyi ise doğrudan istihdam etmektedir.

Konya şehrinin Selçuklu ilçesinde kurulan Bera Holding A.Ş. Türkiye’nin neredeyse her şehrinde bilinir hale gelmiştir. Bera Holding A.Ş. birçok farklı sektörde faaliyet gösteren çeşitli firmalarla iştirak halinde çalışmalarına devam etmektedir.

Bera Holding A.Ş. hisselerini 23 Kasım 2012 tarihinde halka arz ettiğini duyurmuştur. Bizim Menkul Değerler Anonim Şirketi aracılığıyla halka arz edilen şirketin Borsa İstanbul (BİST)’daki ilk işlem tarihi ise 23 Kasım 2012 olarak açıklanmıştır. Bera Holding A.Ş. hisseleri BERA hisse kodu ile çeşitli BİST endekslerinde işlem görmektedir.

Bera Holding A.Ş.’nin fiili dolaşımdaki pay oranı yüzde 61,85 olarak açıklanmıştır. Şirketin sermayesi bugün 683 milyon 200 bin TL olarak bilinmektedir. Bera Holding A.Ş. sermayesinin iki paydaşı bulunmaktadır. En büyük pay sahibi yüzde 92.46’lık oran ile halka arz olmuştur. Şirketin bir diğer pay sahibi ise yüzde 7.54’lük oran ile Deva Yatırım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak açıklanmıştır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BERA hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BERA yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BERA HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
BERA yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.