BASCM Hisse - Baştaş Başkent Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺12,63

Güncel Fiyat

₺216.465,57

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.01 (0.08%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BASCM Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺12,63

Satış

₺0,00

Günlük Değişim %

0,08%
Günlük Hacim (TL) ₺216.465,57
Taban ₺11,36

Haftalık En Yüksek

₺12,63

Aylık En Yüksek

₺14,40
F/K 8,54

Piyasa Değeri

₺8.335.800.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,00%
Volatilite 0,00%

Açılış Fiyatı

₺12,63

Alış

₺0,00

Günlük Değişim (TL)

₺0,01
Tavan ₺13,88

Haftalık En Düşük

₺11,85

Aylık En Düşük

₺11,85
PD/DD 1,90

Sermaye

₺660.000.000,00
Net Kâr ₺976.225.300,00

BASCM - Şirket Hakkında

BASCM şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BASCM ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

HÜSEYİN BURAK AKIN

Kuruluş Tarihi

28/07/1967

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

Çimento,kireç, hazır beton veya çimentodan üretilmiş her türlü ürün,boru veya benzeri her nevi inşaat malzemesi üretmek

Çalışan Sayısı

354

Adres

Ankara-Samsun Yolu 35 Km. 06780 Elmadağ-Ankara

Merkez

TR

BASCM Ortaklık Yapısı

Missing Image

Baştaş Başkent Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Baştaş Başkent Çimento Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), 1967 yılında Mehmet Dülger yönetim kurulu başkanlığında kuruluyor. Şirketin bugünkü genel müdürlüğünü Hüseyin Burak Akın yürütüyor. Türkiye'nin halka açık ilk anonim şirketlerinden biri olarak kurulan ve kurulduğu yıldan beri adından sıklıkla söz ettirmesini sağlayacak hizmetler sunan şirket, pek çok farklı alanda faaliyet gösteriyor. 2002 yılında, şirketin ısınma amaçlı kullanılan yakıttan tasarruf amacıyla hayata geçirdiği atık ısı geri kazanım tesisi tamamlanıyor. Şirket, günümüzde çimentodan ısı yalıtımına pek çok farklı alanda faaliyet gösteriyor. Baştaş Başkent Çimento, faaliyetlerinin tamamını teknolojik yeniliklerin eşliğinde gerçekleştiriyor.

Baştaş Başkent Çimento Hakkında:

Ankara merkezli olarak kurulan Baştaş Başkent Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş., günümüzde pek çok farklı alanda faaliyet göstermektedir. Baştaş Başkent Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. hazır beton üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren bir marka olarak bilinmektedir. Şirketin İç Anadolu ve Karadeniz bölgelerinde 30 adet beton santraliyle hazır beton hizmeti verdiği bilinmektedir. Halka arz olmuş bir şirket olması sebebiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Baştaş Başkent Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş., gerçekleştirdiği faaliyetlerle inşaat sektöründe önemli bir devrim yaratmıştır. Şirket, sektörün oyuncularından biri olmasını sağlayacak çalışmalarını teknolojinin ışığında gerçekleştirmeye devam etmektedir. Şirketin, özellikle çimento üretimi konusunda yalnızca yeni teknolojileri ve müşteri güvenliğini göz önünde bulundurarak üretim yaptığı bilinmektedir.

BASCM hisse koduyla borsada işlem görmekte olan Baştaş Başkent Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. inşaat malzemesi üretmek, çimento, kireç, hazır beton ve çimentodan üretilmiş her türlü ürünün imalatını yapmak ile ilgili faaliyet göstermektedir. Ana Pazar’da işlem gördüğü bilinen şirketin iştirakleri arasında Baştaş Hazır Beton San. ve Tic. A.Ş., Sigma Beton Lab. Hz. Ltd. Şti., Çözüm Endüstri Atık İşl. San. ve Tic. A.Ş. bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BASCM hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BASCM yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BASTAS BASKENT CIMENTO SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
BASCM yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.