BARMA Hisse - Barem Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺18,22

Güncel Fiyat

₺19.418.032,82

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.08 (0.44%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BARMA Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺18,22

Satış

₺18,24

Günlük Değişim %

0,44%
Günlük Hacim (TL) ₺19.418.032,82
Taban ₺16,40

Haftalık En Yüksek

₺18,44

Aylık En Yüksek

₺19,15
F/K 16,83

Piyasa Değeri

₺4.782.750.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,19%
Volatilite 2,32%

Açılış Fiyatı

₺18,15

Alış

₺18,22

Günlük Değişim (TL)

₺0,08
Tavan ₺20,04

Haftalık En Düşük

₺17,65

Aylık En Düşük

₺16,99
PD/DD 2,14

Sermaye

₺262.500.000,00
Net Kâr ₺284.163.607,00

BARMA - Şirket Hakkında

BARMA şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BARMA ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

YAHYA METİN KAYA

Kuruluş Tarihi

22/02/1993

Halka Arz Tarihi

10.08.2022

Çalışan Sayısı

777

Adres

İbni Melek OSB Mahallesi TOSBİ Yol 4 No:14 Tire/İzmir

Merkez

TR

BARMA Ortaklık Yapısı

Missing Image

Barem Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Barem Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), 1999 yılında İzmir'in Tire ilçesindeki küçük bir atölyede başladığı serüvenini sürdürmeye devam ediyor. Yüzde 100 yerli sermayeyle faaliyet gösteren şirket, İzmir, Karaman ve Gaziantep fabrikalarıyla Türkiye'nin dört bir köşesine hizmet sunmaya devam ediyor. Barem Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş., aynı zamanda 17 farklı ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlama misyonunu yerine getiriyor.

Barem Ambalaj Hakkında:

Barem Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş., ofset baskılı karton ve laminasyonlu kutu ambalajlarıyla gıda, elektrik-elektronik ve küçük ev aletleri gibi birçok sektörde faaliyet göstermektedir. 2016 yılından bu yana sektörün liderlerinden biri olarak yüksek teknolojiye sahip üretim hatları ve hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarındaki varlığıyla dikkat çekmektedir. Toplam cirosunun yüzde 25'ini dünya genelinde birçok ülkeye ihracat yaparak elde eden Barem Ambalaj, ihracat kapasitesini her geçen gün artırmaktadır.

Barem Ambalaj, ileri teknolojiye sahip makine parkuru, yüksek üretim kapasitesi ve profesyonel ekibiyle sektöre değer katma misyonunu sürdürmektedir. Şirket, ana ham maddesi olan kağıdı kullanırken doğal kaynakların sürdürülebilirliğini ve çevresel duyarlılığı büyük bir hassasiyetle ele almaktadır.

Barem Ambalaj, ambalaj sektöründe dünya genelinde gerçekleşen gelişmeleri yakından takip ederek Ar-Ge çalışmaları ve ürün geliştirme hizmetleriyle müşteri memnuniyetini sürekli artırma amacı taşımaktadır. Teknolojiyi yakından izleyerek hijyenik koşullarda ulusal ve uluslararası standartlara uygun ürünler üretmekte ve personelinin sürekli gelişmesini teşvik etmektedir.

Barem Ambalaj, bugünün dünyasında doğal kaynakların hızla tükenmekte olduğu gerçeğini göz önünde bulundurmaktadır. Bu nedenle gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak amacıyla doğanın korunması ve sürdürülebilir ambalaj üretimi alanında çalışmalar yürütmektedir. Bu alanda Ar-Ge projeleri geliştirme ve uygulama yolunda kararlı bir şekilde ilerlemektedir.

Barem Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş., 3-4 Ağustos 2022 tarihlerinde ve çarşamba- perşembe günleri 36,00 TL eşit pay fiyatıyla halka arz olmuştur. Şirket, Borsa İstanbul (BİST)’da BARMA hisse koduyla işlem görmektedir. Barem Ambalaj’ın halka arz edilen hisseleri toplam hisselerin yüzde 19,99’luk kısmını oluşturmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BARMA hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BARMA yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BAREM AMBALAJ SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI hissesi alabilirsin.
BARMA yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.