BANVT Hisse - Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi A.Ş.

₺327,25

Güncel Fiyat

₺138.302.068,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺3.75 (1.16%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BANVT Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺327,25

Satış

₺327,50

Günlük Değişim %

1,16%
Günlük Hacim (TL) ₺138.302.068,00
Taban ₺294,75

Haftalık En Yüksek

₺340,75

Aylık En Yüksek

₺370,00
F/K 17,61

Piyasa Değeri

₺32.732.716.227,75

Yabancı Oranı (%)

78,85%
Volatilite 4,95%

Açılış Fiyatı

₺323,50

Alış

₺327,25

Günlük Değişim (TL)

₺3,75
Tavan ₺359,75

Haftalık En Düşük

₺315,75

Aylık En Düşük

₺294,00
PD/DD 5,74

Sermaye

₺100.023.579,00
Net Kâr ₺1.859.182.507,00

BANVT - Şirket Hakkında

BANVT şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BANVT ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

TOLGA GÜNDÜZ

Kuruluş Tarihi

16/05/1968

Halka Arz Tarihi

27.11.1992

Sektör

Piliç eti üretimi ve pazarlaması

Çalışan Sayısı

4647

Adres

ÖMERLİ MAH. ÖMERLİ SOK. NO: 208 BANDIRMA

Merkez

TR

BANVT Ortaklık Yapısı

Missing Image

Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi A.Ş.

Piliç eti üretimi ve pazarlaması alanında faaliyet göstermek üzere kurulan Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi Anonim Şirketi (A.Ş.) gıda sektörünün öncülerinden biri olmayı başaran çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi A.Ş.’nin genel müdürlüğünü üstlenen Tolga Gündüz şirketin faaliyet alanlarını genişletmek için her geçen gün daha farklı çalışmalar gerçekleştirmeye özen gösteriyor. Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi A.Ş. Bandırma’da kurularak yem üreticisi olarak faaliyete başlıyor. Şirket günümüzde et, balık ve yumurta satışı da yapıyor. Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi A.Ş.  yurt içi pazarlarda oldukça önemli bir faaliyet alanına sahip. Şirketin günümüzde pek çok farklı üretim tesisi ve kesimhanesi bulunuyor. Ayrıca şirketin kendine ait farklı fabrikaları da mevcut. 

Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi Hakkında:

Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi A.Ş. 15 Mayıs 1968 yılında kurulmuştur. Gıda sektörünün öncü markaları arasındaki yerini korumak için çalışmalarına devam etmektedir. Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi A.Ş.’nin ana merkezi Bandırma’da yer almaktadır. Şirketin faaliyet alanlarının gıda, içecek ve tütün imalatı olduğu bilinmektedir.

Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi A.Ş. 27 Kasım 1992 tarihinde halka arz edilmiştir. BANVT hisse kodu ile işlem gören Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi A.Ş. 27 Kasım 1992 tarihinden itibaren Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeye devam etmektedir. Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi A.Ş. hisselerinin halka arz işlemi için aracı kurum olarak Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. tercih etmiştir. 

Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi A.Ş. hisseleri pek çok farklı borsa endeksinde işlem görmeyi sürdürmektedir. Bu borsa endeksleri arasında BİST BALIKESİR,  BİST GIDA, İÇECEK, BİST SINAİ, BİST TÜM, BİST KATILIM TÜM, BİST TÜM-100 ve BİST ANA yer almaktadır. Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi A.Ş. hisselerinin halka açıklık oranı yüzde 8,29 olarak açıklanmıştır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BANVT hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BANVT yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BANVIT BANDIRMA VITAMINLI YEM SANAYII A.S. hissesi alabilirsin.
BANVT yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.