AYES Hisse - Ayes Çelik Hasır ve Çit Sanayi A.Ş.

₺47,24

Güncel Fiyat

₺4.552.239,86

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺4.26 (9.91%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

AYES Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺47,24

Satış

₺47,24

Günlük Değişim %

9,91%
Günlük Hacim (TL) ₺4.552.239,86
Taban ₺42,52

Haftalık En Yüksek

₺47,24

Aylık En Yüksek

₺48,64
F/K 17,50

Piyasa Değeri

₺1.419.864.336,00

Yabancı Oranı (%)

0,00%
Volatilite 7,54%

Açılış Fiyatı

₺44,00

Alış

₺47,00

Günlük Değişim (TL)

₺4,26
Tavan ₺51,95

Haftalık En Düşük

₺42,98

Aylık En Düşük

₺42,00
PD/DD 2,78

Sermaye

₺30.056.400,00
Net Kâr ₺81.135.967,00

AYES - Şirket Hakkında

AYES şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. AYES ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

HALİL DOĞAN

Kuruluş Tarihi

11/09/1978

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

Çelik hasır,çit hasırı ve her türlü inşaat yapı malzeme ve elemanları imal etmek ve inşaat malzemesi ticareti

Çalışan Sayısı

182

Adres

ALİ RIZA GÜRCAN CADDESİ METROPOL CENTER NO:31 DAİRE:21 MERTER, GÜNGÖREN/İSTANBUL

Merkez

TR

AYES Ortaklık Yapısı

Missing Image

Ayes Çelik Hasır ve Çit Sanayi A.Ş.

Ayes Çelik Hasır ve Çit Sanayi Anonim Şirketi (A.Ş.) 1978 yılında Isparta’da kuruldu. Çelik hasır üretimiyle faaliyetlerine başlayan Ayes Çelik, teknik kadrosu ve teknolojik açıdan donanımlı ekipmanlarıyla iş hacmini kısa süre içerisinde yükseltti. Şirket, 2000 yılında İzmir Kemalpaşa'da kurulan modern çelik hasır fabrikasında üretim kapasitesini genişletti. 2006 yılında Kocaeli-Dilova fabrikasına taşınan ve üretim hayatına burada devam eden Ayes Çelik Hasır ve Çit Sanayi A.Ş., günümüzde Türkiye'nin en büyük çelik kasa üreticilerinden biri olarak anılıyor. Kerim Dündar tarafından kurulan Ayes Çelik’in yönetim kurulu başkanlığını halen şirketin kurucusu Kerim Dündar yürütüyor. Ayes Çelik, ürünlerini yalnızca yurt içine değil yurt dışı pazarlarına da sunuyor.

Ayes Çelik Hakkında:

Ayes Çelik Hasır ve Çit Sanayi A.Ş., müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yüksek kalite üretimler gerçekleştirmektedir. Uluslararası standartlara uygun kalitede ve düşük maliyette üretim gerçekleştiren Ayes Çelik’in faaliyet gösterdiği alanlar arasında çelik hasır, panel çit ve soğuk çekilmiş çelik çubuk bulunmaktadır. Şirketin ana merkezi İstanbul, Güngören'de yer almaktadır.

Ana metal sanayi alanında faaliyet gösteren Ayes Çelik’in 2023 yılı itibarıyla yönetim kurulu üyeleri arasında Mustafa Tuncel, Abdulkerim Dündar, Kenan Yeşilhark, Faris Kaya, Kerim Dündar ve Hamdi Yüce yer almaktadır. Günümüzde şirketin ortaklarının Recep Muvaffak Molu ve Çesan Çelik Hasır ve Panel Çit Sanayi A.Ş. olduğu bilinmektedir. Ayes Çelik Hasır ve Çit Sanayi A.Ş.’nin iştirakleri arasında Atabey Güneş Enerjisi A.Ş. ve Atabeyli Tarım ve Güneş Enerjisi A.Ş bulunmaktadır.

Ayes Çelik Hasır ve Çit Sanayi A.Ş., 12 Temmuz 2012 tarihinde halka arz olmuştur. Şirketin Borsa İstanbul (BİST)’da ilk işlem tarihi de aynı gündür. Ayes Çelik hisselerinin  AYES hisse koduyla Piyasa Öncesi İşlem Platformu’nda işlem gördüğü bilinmektedir. Fiili dolaşımdaki pay oranı yüzde 51,07’dir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl AYES hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına AYES yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca AYES CELIK HASIR VE CIT SANAYI A.S. hissesi alabilirsin.
AYES yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.