AVOD Hisse - AVOD Kurutulmuş Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş.

₺3,59

Güncel Fiyat

₺45.839.145,35

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.09 (2.57%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

AVOD Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺3,59

Satış

₺3,60

Günlük Değişim %

2,57%
Günlük Hacim (TL) ₺45.839.145,35
Taban ₺3,15

Haftalık En Yüksek

₺3,64

Aylık En Yüksek

₺3,64
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺969.300.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,95%
Volatilite 4,57%

Açılış Fiyatı

₺3,50

Alış

₺3,59

Günlük Değişim (TL)

₺0,09
Tavan ₺3,85

Haftalık En Düşük

₺3,33

Aylık En Düşük

₺3,31
PD/DD 0,96

Sermaye

₺270.000.000,00
Net Kâr ₺-85.810.922,00

AVOD - Şirket Hakkında

AVOD şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. AVOD ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

BURAK KIZAK

Kuruluş Tarihi

01/09/2005

Halka Arz Tarihi

30.11.2011

Sektör

Yaş Sebze, Meyve (kurutulmuş domates) Üretimi ve Toptan Ticareti

Çalışan Sayısı

271

Adres

Yıldırım Mahallesi 35.Sokak No:62/1 Menemen/İZMİR

Merkez

TR

AVOD Ortaklık Yapısı

AVOD Kurutulmuş Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş.

20 yıldır her türlü kurutulmuş sebze ve sebze bazlı hazır yemek ürünleriyle AVOD Kurutulmuş Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), Türkiye’nin tüketim alışkanlıklarına yön veriyor. Ege’de yetişen sebzeleri ülkemizin dört bir yanına kurutulmuş olarak ulaştıran şirket, Türkiye’nin lider gıda şirketleri arasında yer almakla sınırlı kalmıyor. Uluslararası arenada satış ve pazarlama konusunda büyük başarılar elde eden AVOD Kurutulmuş Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş., dünyanın pek çok farklı noktasında geniş bir müşteri kitlesine sahip oluyor. 

AVOD Kurutulmuş Gıda ve Tarım Ürünleri Hakkında:

2003 yılında, HASAT BNO Group bünyesinde kurulan AVOD Kurutulmuş Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş., HASAT BNO Group’un gücünden yararlanarak tarımsal üretim, işleme, uluslararası satış ve pazarlama konularında Türkiye’nin lider şirketlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket, Farmer`s Choice markası altında fırında yarı kurutulmuş ürünler, soslar ve bruschetta’lar, fermente sebzeler ve közlenmiş ürünler sunmaktadır.

İzmir’de 15 bin metrekare açık ve 5 bin metrekare kapalı alanla yıllık 3 bin ton ürün kapasitesine sahip olan şirket, Türkiye kurutulmuş sebze ihracatının yüzde 20’lik kısmını gerçekleştirmektedir. AVOD Kurutulmuş Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş., üretim ve depolama kapasitesiyle beş kıtaya sürekli olarak sevkiyat yapmaktadır. Şirket, güneşte kurutma işlemini Ege Bölgesinin çeşitli köşelerine dağılmış kurutma istasyonlarında, sonraki aşamaları ise İzmir’deki ayda 200 ton işleme kapasitesine sahip olan işletmesinde gerçekleştirmektedir.

AVOD Kurutulmuş Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş., yüzde 3,04 oranında Burak Kızak, yüzde 93,92 oranında diğer ve yüzde 3,04 oranında Nazım Torbaoğlu ortaklığında hizmet vermektedir. İlk kez 30 Kasım 2011 tarihinde halka arz olan AVOD hisselerinin halka açıklık oranı yüzde 93,90 olarak bilinmektedir. Şirket, AVOD hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir. AVOD Kurutulmuş Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. BİST 30 endeksinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl AVOD hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına AVOD yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca A.V.O.D. KURUTULMUS GIDA VE TARIM URUNLERI A.S. hissesi alabilirsin.
AVOD yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.