AVHOL Hisse - Avrupa Yatırım Holding A.Ş

₺43,04

Güncel Fiyat

₺143.243.773,26

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺1.84 (4.47%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

AVHOL Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺43,04

Satış

₺43,20

Günlük Değişim %

4,47%
Günlük Hacim (TL) ₺143.243.773,26
Taban ₺38,74

Haftalık En Yüksek

₺46,32

Aylık En Yüksek

₺50,60
F/K 77,68

Piyasa Değeri

₺1.603.240.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,10%
Volatilite 11,41%

Açılış Fiyatı

₺41,08

Alış

₺43,04

Günlük Değişim (TL)

₺1,84
Tavan ₺47,34

Haftalık En Düşük

₺40,20

Aylık En Düşük

₺39,10
PD/DD 7,08

Sermaye

₺37.250.000,00
Net Kâr ₺20.639.461,00

AVHOL - Şirket Hakkında

AVHOL şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. AVHOL ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Ramazan BURAK TELLİ

Kuruluş Tarihi

20/08/1998

Halka Arz Tarihi

04.12.2012

Sektör

HERTÜRLÜ RADYATÖR RADYATÖR KAZANI DALGA DUVAR RADYATÖR VE KAZANI İMALATI

Çalışan Sayısı

307

Adres

LEVENT MAHALLESİ GAZETECİLER SİT. A21/4 BLOK APT. NO.47/3 BEŞİKTAŞ/İSTANBUL

Merkez

TR

AVHOL Ortaklık Yapısı

Missing Image

Avrupa Yatırım Holding A.Ş.

Avrupa Yatırım Holding Anonim Şirketi (A.Ş.), güçlü büyüme potansiyeline sahip sektörlere yatırım yaparak onlarla birlikte büyümeyi hedefliyor. Türkiye'nin en değerli yatırım şirketlerinden biri olma gayesiyle hareket eden Avrupa Yatırım Holding A.Ş., disiplinli çalışma politikası ve tecrübeli hekim kadrosuyla sağlık sektöründeki hizmetlerini sürdürüyor. Türkiye'de ve dünyada daha çok kişiye ulaşarak sağlık hizmeti sunmayı amaçlayan Avrupa Yatırım Holding A.Ş., analizlere dayalı çalışma sistemiyle istikrarlı büyüme stratejisini uygulamaya devam ediyor.

Avrupa Yatırım Holding Hakkında:

Avrupa Yatırım Holding A.Ş., 20 Ağustos 1998 tarihinde İstanbul'da kurulmuştur. Şirket, halihazırda hizmet veren 10 farklı yatırımının yanı sıra yeni projelere de yatırımlarını sürdürmeye devam etmektedir. Şirketin sağlık sektöründeki yatırımları arasında Avrupa Hospital ve Global Göz Tıp Merkezi bulunmaktadır.

Avrupa Hospital acil servis, dahiliye, kadın hastalıkları ve doğum, çocuk hastalıkları, ortopedi, kardiyoloji, diş kliniği, estetik merkezi, radyoloji ve daha birçok farklı alanda hizmet vermektedir. Global Göz Tıp Merkezi ise göz ve göz çevresi sağlığı konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Avrupa Yatırım Holding A.Ş. sağlık sektöründeki yatırımlarıyla ön plana çıksa da, farklı sektörlerde de çalışmalarını sürdürmektedir. Şirket, İnno Alaçatı ve Limon Köyiçi işletmeleriyle gıda sektöründe de yer almaktadır. Restoranların yanı sıra Aronya Tarım Ürünleri ile meyve ve sebze alım satımı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatıyla ilgilenmektedir.

Sürdürülebilirliğe ve yenilikçi çalışmalara önem veren Avrupa Yatırım Holding A.Ş., Ege Karma Kauçuk firmasıyla araç lastiklerinin geri dönüşümünden elde edilen karo kauçuk üretimi yapmaktadır. Bununla birlikte Naturel Geri Dönüşüm firmasıyla suni derileri geri dönüştürerek hayata kazandırmaktadır.

Avrupa Yatırım Holding A.Ş., 4 Aralık 2012 tarihinde halka arz olmuştur. Avrupa Yatırım Holding A.Ş. hisse senetleri ise ilk olarak 7 Aralık 2012 tarihinde işlem görmüştür. Günümüzde şirketin halka açıklık oranı yüzde 33,56 olarak açıklanmaktadır. Şirket, Borsa İstanbul (BİST)'da AVHOL hisse kodu kısaltmasıyla işlem görmeye devam etmektedir. Avrupa Yatırım Holding A.Ş. hisselerinin günlük 500 bin lot hacmi bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl AVHOL hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına AVHOL yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca AVRUPA YATIRIM HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
AVHOL yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.