AVGYO Hisse - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺8,85

Güncel Fiyat

₺75.032.342,36

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.48 (-5.14%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

AVGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺8,85

Satış

₺8,85

Günlük Değişim %

-5,14%
Günlük Hacim (TL) ₺75.032.342,36
Taban ₺7,97

Haftalık En Yüksek

₺9,50

Aylık En Yüksek

₺9,50
F/K 24,63

Piyasa Değeri

₺987.660.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,75%
Volatilite 7,18%

Açılış Fiyatı

₺9,10

Alış

₺8,84

Günlük Değişim (TL)

₺-0,48
Tavan ₺9,73

Haftalık En Düşük

₺7,87

Aylık En Düşük

₺7,13
PD/DD 0,78

Sermaye

₺111.600.000,00
Net Kâr ₺40.106.646,00

AVGYO - Şirket Hakkında

AVGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. AVGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

İSMAİL ERTEN

Kuruluş Tarihi

01/03/1996

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

Portföy İşletmeciliği

Çalışan Sayısı

6

Adres

Büyükdere Cad.No:171 Metrocity A Blok K:17 1.Levent/İSTANBUL

Merkez

TR

AVGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.) 1996 yılında kuruldu ve 2005 yılında çoğunluk hisselerinin satın alınmasıyla yeni bir kimlik kazandı. Metro Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından portföy yönetim hizmeti alan Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 14 Ekim 2010 tarihinde gayrimenkul yatırım ortaklığına dönüştü. Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin temel faaliyet alanları arasında gayrimenkul ve gayrimenkule dayalı haklardan oluşan portföy oluşturmak bulunuyor. Bunun yanı sıra şirket, söz konusu gayrimenkul portföyünü gayrimenkul yatırım ortaklığına ilişkin mevzuatta belirlenen ilke ve kurallar çerçevesinde yönetmekle ilgili hizmet de sunuyor.

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., gayrimenkullere ve gayrimenkullere dayalı sermaye piyasası araçlarına yönelik faaliyet göstermektedir. Şirket, yürütmekte olduğu projelerle sektörün öncülerinden biri olmayı başarmaktadır. Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., sektördeki faaliyetlerini artırmak için çeşitli çalışmalar gerçekleştirmektedir. Şirket tarafından bugüne dek tamamlanan çok sayıda proje ve halen devam eden çeşitli projeler bulunmaktadır. Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Ar-Ge Sanayi ve Ticaret A.Ş., gayrimenkul yatırım ortaklıkları alanında mali kuruluşlar sektöründe faaliyet göstermektedir.

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında 2023 yılı itibarıyla Ceren Deşen, Hasan Tuncay Erol, Ahmet Serpil ve Fatma Öztürk Gümüşsu bulunmaktadır. Şirketin ana merkezi İstanbul’un Levent ilçesinde yer almaktadır.

Türkiye merkezli bir gayrimenkul şirketi olan Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Borsa İstanbul (BİST)’da ilk kez 8 Temmuz 1996 tarihinde işlem görmüştür. Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji hisseleri, AVGYO hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Ar-Ge Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin dahil olduğu endeksler arasında BİST GAYRİMENKUL YAT. ORT., BİST TÜM, BİST TÜM-100, BİST MALİ ve BİST ANA bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl AVGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına AVGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca AVRASYA GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
AVGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.