ATSYH Hisse - Atlantis Yatırım Holding A.Ş.

₺49,00

Güncel Fiyat

₺2.250.215,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.04 (-0.08%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ATSYH Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺49,00

Satış

₺49,04

Günlük Değişim %

-0,08%
Günlük Hacim (TL) ₺2.250.215,00
Taban ₺44,10

Haftalık En Yüksek

₺52,25

Aylık En Yüksek

₺52,25
F/K 50,51

Piyasa Değeri

₺392.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,00%
Volatilite 2,04%

Açılış Fiyatı

₺48,00

Alış

₺49,00

Günlük Değişim (TL)

₺-0,04
Tavan ₺53,90

Haftalık En Düşük

₺45,04

Aylık En Düşük

₺43,50
PD/DD 21,25

Sermaye

₺8.000.000,00
Net Kâr ₺7.760.400,00

ATSYH - Şirket Hakkında

ATSYH şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ATSYH ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

NECDET DENİZ

Kuruluş Tarihi

19/08/1994

Halka Arz Tarihi

15.05.1995

Sektör

ATSYH

Çalışan Sayısı

12

Adres

Bostancı Mah. Bağdat Cad. Çataçeşme Palas B Blok N478 İç Kapı N16 Kadıköy/İstanbul

Merkez

TR
Missing Image

Atlantis Yatırım Holding A.Ş.

Atlantis Yatırım Holding Anonim Şirketi (A.Ş.) projelerini başarılı bir şekilde hedefe ulaştırmayı ve değerlerini koruyarak her geçen gün vizyonunu geliştirmeyi hedefliyor. Atlantis Yatırım Holding A.Ş. hedef şirketlere belirli kriterler doğrultusunda yatırım yapıyor. Portföyünde bulunan şirketlere ise hem finansal hem de yönetimsel olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Atlantis Yatırım Holding Hakkında:

Atlantis Yatırım Holding A.Ş. 1994 yılında İstanbul ilinde Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı ile faaliyete geçmiştir. 2011 yılının aralık ayında şirket aldığı bir kararla Yatırım Holding statüsüne erişmek ve bu alanda faaliyet göstermek adına Sermaye Piyasası Kurulu’na başvurmuştur.

Başvurusunun ardından 2012 yılında gerekli tüm izinleri alarak faaliyetlerine Atlantis Yatırım Holding A.Ş. olarak devam etmeye başlamıştır. Her geçen gün yeni büyüme hedefleri yaratan şirket, Türkiye çapında bilinirliğini artırmaya devam etmektedir. Atlantis Yatırım Holding A.Ş. ilerleyen yıllarda Orna Tarım, Naviga Tekstil ve Balkaney Gıda gibi farklı firmaları da bünyesine alarak büyümesini sürdürmektedir. Atlantis Yatırım Holding A.Ş. yatırımcılarına ve ülke ekonomisine hizmet etmeye devam etmektedir.

Atlantis Yatırım Holding A.Ş. ortakları araasında en büyük pay sahibi olan firma 5 milyon TL ile Orna Tarım olarak açıklanmıştır. Ardından şirket ortaklığında 251 bin TL ile Naviga Tekstil gelmektedir. Son olarak ise Balkaney Gıda 50 bin TL ile şirketin bir diğer ortağı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Atlantis Yatırım Holding A.Ş. 15 Mayıs 1995 yılında dönemin para birimiyle bin TL’den halka arz edilmiştir. Atlantis Yatırım Holding A.Ş. hisseleri ilk kez 18 Mayıs 1995 tarihinde işlem görmüştür. Tekstil Bankası aracılığıyla Yakın İzleme Pazarı’nda işlem gören şirketin filli dolaşımdaki pay oranının yüzde 99,54 olduğu bilinmektedir. Atlantis Yatırım Holding A.Ş. hisseleri ATSYH hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeyi sürdürmektedir. Şirket günümüzde inişli çıkışlı borsa seyrine devam etmektedir. 

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ATSYH hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ATSYH yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ATLANTIS YATIRIM HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
ATSYH yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.