ATLAS Hisse - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺6,10

Güncel Fiyat

₺8.898.975,78

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.15 (-2.4%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ATLAS Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺6,10

Satış

₺6,10

Günlük Değişim %

-2,40%
Günlük Hacim (TL) ₺8.898.975,78
Taban ₺5,63

Haftalık En Yüksek

₺6,65

Aylık En Yüksek

₺6,65
F/K 2,50

Piyasa Değeri

₺366.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

7,99%
Volatilite 4,48%

Açılış Fiyatı

₺6,24

Alış

₺6,08

Günlük Değişim (TL)

₺-0,15
Tavan ₺6,87

Haftalık En Düşük

₺5,99

Aylık En Düşük

₺5,11
PD/DD 1,40

Sermaye

₺60.000.000,00
Net Kâr ₺146.131.389,00

ATLAS - Şirket Hakkında

ATLAS şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ATLAS ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

SEDAT ALİ ERATAÇ

Kuruluş Tarihi

22/10/1993

Halka Arz Tarihi

25.01.1994

Sektör

Porföy yönetimi

Çalışan Sayısı

5

Adres

Büyükdere Cad.No:171 Metrocity A Blok K:17 1.Levent / İSTANBUL

Merkez

TR

ATLAS Ortaklık Yapısı

Missing Image

Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.), Türkiye’nin finans sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi ve güçlü finansal performansıyla hizmet veriyor. Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş’nin yönetici kadrosu finans sektöründe deneyimli ve uzman kişilerden oluşuyor. Şirket portföyünde hisse senetleri, tahviller, bonolar ve diğer menkul kıymetler yer alıyor. Portföy yönetim stratejileri risk ve getiri hedefleri dikkate alınarak belirleniyor. Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş. hem ulusal hem de uluslararası finans dünyasında adından söz ettirmeyi başarıyor.

Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş., 1994 yılında Türkiye merkezli bir yatırım ortaklığı olarak kurulmuştur. Şirket, Metro Portföy Yönetimi A.Ş. bünyesinde faaliyet göstermektedir. Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş., günümüzde Sedat Ali Erataç genel müdürlüğünde yönetilmektedir. Şirketin genel merkezi Türkiye’nin finansal merkezlerinden biri olan İstanbul’un Levent semtinde bulunmaktadır. Bu stratejik konum, Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı’nın finans sektöründeki önemli oyunculardan biri olmasına katkı sağlamaktadır.

Şirketin temel amacı, ilgili mevzuatın belirlediği ilke ve kurallara uygun bir şekilde ulusal ve uluslararası borsalarda işlem gören menkul kıymetler portföyünü yönetmektir. Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı, aynı zamanda portföy oluşturmakta ve gerektiğinde değişiklikler yapmaktadır. Yatırım riskini minimize etmek için portföy çeşitlemesi yaparak finansal gelişmeleri yakından takip etmektedir. Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı yalnızca menkul kıymetlerle sınırlı kalmamaktadır. Şirket aynı zamanda ulusal ve uluslararası piyasalarda işlem gören altın ve diğer değerli metallerin ticaretini de yapmaktadır.

Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş., 25 Ocak 1994 tarihinde pay başına 1,4 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin halka açıklık oranının yüzde 99,9 olduğu belirtilmektedir. Bu oran şirketin geniş bir yatırımcı kitlesine sahip olduğunu göstermektedir. Şirket, ATLAS hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmekte ve BİST Yatırım Ortaklığı endeksinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ATLAS hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ATLAS yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ATLAS MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
ATLAS yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.