ATATP Hisse - ATP Yazılım ve Teknoloji A.Ş.

₺126,70

Güncel Fiyat

₺177.635.242,40

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺6 (4.97%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ATATP Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺126,70

Satış

₺126,70

Günlük Değişim %

4,97%
Günlük Hacim (TL) ₺177.635.242,40
Taban ₺114,10

Haftalık En Yüksek

₺131,70

Aylık En Yüksek

₺131,70
F/K 58,02

Piyasa Değeri

₺11.878.125.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,43%
Volatilite 8,29%

Açılış Fiyatı

₺121,70

Alış

₺126,60

Günlük Değişim (TL)

₺6,00
Tavan ₺139,30

Haftalık En Düşük

₺110,50

Aylık En Düşük

₺99,60
PD/DD 19,75

Sermaye

₺93.750.000,00
Net Kâr ₺204.741.644,00

ATATP - Şirket Hakkında

ATATP şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ATATP ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ÜMİT CİNALİ

Kuruluş Tarihi

27/02/1997

Halka Arz Tarihi

28.05.2021

Sektör

Yazılım ve teknoloji

Çalışan Sayısı

450

Adres

Dikilitaş Mah. Emirhan Cad. No:109 K:9 Beşiktaş İstanbul Türkiye

Merkez

TR

ATATP Ortaklık Yapısı

Missing Image

ATP Yazılım ve Teknoloji A.Ş.

Yazılım hizmetleri geliştiren ATP (ATA Teknoloji Platformları) Yazılım ve Teknoloji Anonim Şirketi (A.Ş.), yenilikçi teknolojiler üreterek müşterilerinin işlerini kolaylaştırmayı hedefliyor. Özellikle finans ve konuk ağırlama sektörlerinde hizmet sunan ATP Yazılım ve Teknoloji A.Ş. yalnızca Türkiye'de değil, yurt dışında da çalışmalarına devam ediyor. Hizmet verdiği kurumların dijital değişimine ve dönüşümüne öncülük eden ATP Yazılım ve Teknoloji A.Ş. büyük veri, yapay zeka ve makine öğrenimi alanlarında destek sunuyor.

ATP Yazılım Hakkında:

Şirketlere özel dijital çözümler sunan ATP Yazılım ve Teknoloji A.Ş., yeni nesil bulut teknolojisi ve akıllı iş uygulamalarıyla müşterilerinin çalışma performansını yükseltmeye yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra ATP Yazılım ve Teknoloji A.Ş., ATP Digital Robotik Süreç Otomasyonu ile hizmet verdiği şirketlerin iş süreçlerini otomatikleştirerek zaman tasarrufu sunmaktadır.

ATP Yazılım ve Teknoloji A.Ş. 1997 yılında Ata Holding iştiraki olarak kurulmuştur. Türkiye, Çin ve EMEA bölgesinde (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) 500'ü aşkın müşteriye hizmet vermektedir. ATP Yazılım ve Teknoloji A.Ş., şirketlerin ihtiyaç duyduğu yaşamsal (mission critical) alanlarda da yazılım hizmetleri geliştirmeyi sürdürmektedir.

ATP Yazılım ve Teknoloji A.Ş. çatısı altında ATP Dijital Dönüşüm, ATP AR-GE, Tradesoft ve Zenia markaları yer almaktadır. Şirket profesyonel çalışma kadrosuyla fintech ve konuk ağırlama çözümleri sunmaktadır. Zenia markasının restoran bulut yazılımları küresel markaların 2 bini aşkın lokasyonunda kullanılmaktadır. Tradesoft'un geliştirdiği fon ve portföy yönetim çözümleri ise Borsa İstanbul (BİST) işlemleri için hizmet vermektedir.

ATP Yazılım ve Teknoloji A.Ş. hisseleri 28 Mayıs 2021 tarihinde 24,00 TL fiyatla halka arz edilmiştir. Halka arz edilen şirket payları 4 Haziran 2021 tarihinden itibaren Borsa İstanbulda işlem görmeye başlamıştır. ATP Yazılım ve Teknoloji A.Ş. hisselerinin halka açıklık oranı yüzde 19,56 olarak belirtilmektedir. Şirket hisseleri ATATP hisse kodu kısaltmasıyla BİST'te yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ATATP hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ATATP yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ATP YAZILIM VE TEKNOLOJI A.S. hissesi alabilirsin.
ATATP yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.