ASGYO Hisse - Asce Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺13,38

Güncel Fiyat

₺72.823.247,23

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.28 (2.14%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ASGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺13,38

Satış

₺13,38

Günlük Değişim %

2,14%
Günlük Hacim (TL) ₺72.823.247,23
Taban ₺12,05

Haftalık En Yüksek

₺13,54

Aylık En Yüksek

₺13,54
F/K 2,44

Piyasa Değeri

₺8.817.420.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,83%
Volatilite 3,74%

Açılış Fiyatı

₺13,16

Alış

₺13,37

Günlük Değişim (TL)

₺0,28
Tavan ₺14,71

Haftalık En Düşük

₺12,75

Aylık En Düşük

₺12,41
PD/DD 0,52

Sermaye

₺659.000.000,00
Net Kâr ₺3.620.884.039,00

ASGYO - Şirket Hakkında

ASGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ASGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

AHMET UĞUR

Kuruluş Tarihi

15/02/2023

Halka Arz Tarihi

03/08/2023

Sektör

GAYRIMENKULLER, GAYRIMENKUL PROJELERI, GAYRIMENKULE DAYALI HAKLAR, SERMAYE PIYASASI ARACLARI VE SERMAYE PIYASASI KURULUNCA BELIRLENECEK DIĞER VARLIK VE HAKLARDAN OLUŞAN PORTFOYU IŞLETMEK, PAYLARINI IHRAÇ ETMEK.

Adres

Sarıgüllük Mahallesi Zübeyde Hanım Bulvarı No:64 / A Şehitkamil / GAZİANTEP

Merkez

TR

ASGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Asce Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

10 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdüren Asce Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.), Gaziantep başta olmak üzere Türkiye genelinde çeşitli inşaat projeleri hayata geçiriyor. Asce Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., tecrübeli ve eğitimli personelleriyle kalite ve iş güvenliği konularında öncü bir kurum olmayı hedefliyor. Şirket, toplumsal yaşama katkıda bulunarak dünya standartlarına uygun yapılar üretebilmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Asce Gayrimenkul Hakkında:

Alıcı odaklılık, yenilikçilik, öz disiplin, sosyal sorumluluk, güvenilirlik ve gelişim konularına önem veren Asce Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hem sektörel hem de kurumsal gelişmeleri yakından takip ederek projelerini geliştirmeye devam etmektedir. Şirket, kaynaklarının bir kısmını gelecek kuşaklara doğal yaşam alanları oluşturmak ve çevre kirliliğini önlemek için kullanmaktadır.

2010 yılında Gaziantep'te Abdulkadir Konukoğlu tarafından kurulan Asce Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., inşaat sektöründe kalite, güven, uzmanlık ve alıcı memnuniyetinden ödün vermeden birbirinden farklı projelere imza atmaktadır. Şirketin Asce Şelale Konakları, Asce Kanyon, Asce Sarıyer, Asce Ortaköy, Asce Butik, Asce Lüks, Asce Fatih, Asce Çakmak, Asce Marmara, Asce Akdeniz, Asce Ege, Asce Verda, Asce Çamlıca, Asce Beykoz, Asce Kadıköy ve Asce Üsküdar isimli konut projeleri bulunmaktadır.

Asce Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Gaziantep, İstanbul, Ankara ve Sakarya illerinde projeler yürütmektedir. 27-28 Temmuz 2023 tarihinde halka arz olan Asce Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri 12,6 TL ile iki gün boyunca talep toplamıştır. Yüzde 25,03'ü halka açılan şirketin arz büyüklüğü 2,079 milyar TL olarak açıklanmıştır. Toplamda 165 milyon adet lot dağıtılmıştır.

Merkezi Kayıt Kuruluşu verilerine göre Borsa İstanbul (BİST)’da işlem gören gayrimenkul yatırım ortaklığı sayısı 2022 yılının üçüncü çeyreğinden itibaren 38'e yükselmiştir. Bu gayrimenkul yatırım ortaklarının toplam piyasa değeri ise yaklaşık 135,9 milyar TL'dir. ASGYO hisse koduyla halka arz edilen Asce Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin hisseleri Borsa İstanbulda işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ASGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ASGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ASCE GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
ASGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.