ARDYZ Hisse - Ard Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

₺46,66

Güncel Fiyat

₺333.935.448,94

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺3.32 (7.66%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ARDYZ Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺46,66

Satış

₺46,66

Günlük Değişim %

7,66%
Günlük Hacim (TL) ₺333.935.448,94
Taban ₺42,00

Haftalık En Yüksek

₺46,96

Aylık En Yüksek

₺49,96
F/K 14,81

Piyasa Değeri

₺7.932.200.000,00

Yabancı Oranı (%)

4,29%
Volatilite 10,52%

Açılış Fiyatı

₺43,40

Alış

₺46,64

Günlük Değişim (TL)

₺3,32
Tavan ₺51,30

Haftalık En Düşük

₺39,62

Aylık En Düşük

₺36,62
PD/DD 7,88

Sermaye

₺170.000.000,00
Net Kâr ₺535.666.356,00

ARDYZ - Şirket Hakkında

ARDYZ şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ARDYZ ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ARDA ÖDEMİŞ

Kuruluş Tarihi

25/08/2011

Halka Arz Tarihi

30.01.2020

Sektör

Bilişim teknolojileri ve buna bağlı altyapı yatırımları

Çalışan Sayısı

181

Adres

Koç Kuleleri Söğütözü Mahallesi, Söğütözü Caddesi, No:2A İç Kapı No:60 Çankaya/Ankara

Merkez

TR

ARDYZ Ortaklık Yapısı

Missing Image

Ard Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

2001 yılında kurulan Ard Grup Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi (A.Ş.), ARD Grup şirketlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Şirketin faaliyet alanları arasında sürekli gelişen ve değişen teknolojik ihtiyaçları karşılamak, çeşitli kurumlara ve şirketlere yazılım çözümleri sunmak yer alıyor. Hukuk, sağlık, siber güvenlik, lojistik ve finans gibi pek çok sektör için başarılı ve uygun çözümler sunan Ard Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş. sahip olduğu ve bugüne dek gerçekleştirdiği projelerle sektörün öncülerinden biri olarak anılmayı başarıyor. Ard Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.’nin Dubai, Bahreyn, İngiltere'de ve Amerika'da ofisleri bulunuyor. Bu sayede Ard Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş. hem yurt içi hem yurt dışı pazarlarında aktif bir rol oynuyor.

Ard Grup Bilişim Teknolojileri Hakkında:

20 yılı aşkın süredir sektörün öncü firmalarına hizmet sunan Ard Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş. yönetim kurulu üyeleri arasında Arda Ödemiş, Doğan Ödemiş, Gürkan Bilgin, Sabri Çağrı Çakır, Aytekin Doğan ve Nükhet Doğan bulunmaktadır. Ana Pazar’da işlem gören Ard Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.’nin halka arz edilmiş bir şirket olduğu bilinmektedir.

Ard Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş. ilk olarak 29 ve 30 Ocak 2020 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir Halka arzı 5,50 TL sabit fiyatla gerçekleşen Ard Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş., halka arz işlemi için aracı kurum Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.’yi tercih etmiştir. Şirketin Borsa İstanbul (BİST)’da ilk işlemi ise 6 Şubat 2020 tarihinde gerçekleşmiştir.

ARDYZ hisse kodu ile Borsa İstanbul’da faaliyet gösteren Ard Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş., BİST TEMETTÜ, BİST KATILIM TÜM, BİST KATILIM 100, BİST TEKNOLOJİ, BİST TÜM-100, BİST GERİ ALIM, BİST KATILIM TEMETTÜ, BİST BİLİŞİM ve BİST ANA endekslerinde yer almaktadır. Ard Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş. hisselerinin halka arz oranı yüzde 74,86 olarak açıklanmıştır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ARDYZ hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ARDYZ yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ARD GRUP BILISIM TEKNOLOJILERI A.S. hissesi alabilirsin.
ARDYZ yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.