ANELE Hisse - Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

₺18,51

Güncel Fiyat

₺15.178.572,90

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.62 (3.47%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ANELE Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺18,51

Satış

₺18,51

Günlük Değişim %

3,47%
Günlük Hacim (TL) ₺15.178.572,90
Taban ₺16,66

Haftalık En Yüksek

₺19,21

Aylık En Yüksek

₺20,78
F/K 22,04

Piyasa Değeri

₺4.905.150.000,00

Yabancı Oranı (%)

69,33%
Volatilite 5,09%

Açılış Fiyatı

₺17,89

Alış

₺18,25

Günlük Değişim (TL)

₺0,62
Tavan ₺20,36

Haftalık En Düşük

₺16,74

Aylık En Düşük

₺16,74
PD/DD 2,34

Sermaye

₺265.000.000,00
Net Kâr ₺222.577.194,00

ANELE - Şirket Hakkında

ANELE şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ANELE ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

07/03/1986

Halka Arz Tarihi

11.06.2010

Sektör

Yurt içi ve yurt dışı elektrik taahhüt işleri yapmak

Adres

Yamanevler Mahallesi Siteyolu Caddesi Anel İş Merkezi No:5/4 Ümraniye-İstanbul

Merkez

TR

ANELE Ortaklık Yapısı

Missing Image

Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), 30 yılı aşkın süredir dünya çapında ​​elektrik ve mekanik taahhüt operasyonları yürütüyor. Bunun yanı sıra şirket, işletme bakım, alçak gerilim pano üretimi, gemi elektrik ve elektronik sistemleri ve geri dönüşüm alanlarında da hizmet sunuyor. Müşteriye özgü ve özel çözümler sunan Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş., sahada servis, bakım ve montaj faaliyetleri yürütüyor. Türkiye'nin sınırlarını aşan şirket, dünyanın pek çok farklı noktasında prestijli projeler gerçekleştirmeye devam ediyor. 

Anel Elektrik Hakkında:

1986 yılında Rıdvan Çelikel tarafından kurulan Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş., günümüzde hala büyük ölçekli ve zorlu projeler yönetmektedir. Dünya çapında havalimanları, tüneller, demiryolları, yollar, limanlar, sağlık tesisleri ve spor tesisleri, eğitim ve kültür kurumları ve ticari binalar dahil olmak üzere farklı sektörlerde projeler üstlenmektedir. Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş., 30 yılı aşkın sürede üç kıta ve 14 ülkede, 13 milyon metrekareden büyük bir alanda, 200’den fazla projeyi tamamlamıştır. Şirket, günümüzde hala çeşitli projeleri yönetmektedir.

Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş., Türkiye’de ilk kez 1986 yılında Darlık Barajı projesini üstlenmiştir. Daha sonra şirketin Hürriyet Genel Müdürlük Binası, Atatürk Havalimanı ve Marmaray BC1 projelerini üstlendiği bilinmektedir. Anel Elektrik’in Türkiye’nin yanı sıra Katar, Azerbaycan, İngiltere, Hollanda ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde taahhüt projeleri bulunmaktadır.

Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş., bünyesinde 2 binden fazla kişi istihdam etmektedir. Şirket, kurulduğu günden bu yana birbirinden önemli başarılara imza atmıştır. Anel Elektrik, Engineering News-Record (ENR)’nin En Büyük Uluslararası 250 Müteahhit listesinde yer almaktadır. Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş.’nin genel merkezi İstanbul’da yer almakta olup genel müdürlüğünü günümüzde Rıdvan Çelikel üstlenmektedir.

Şirket, 11 Haziran 2010 tarihinde 8,98 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. ANELE hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem gören Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş.’nin halka açıklık oranı yüzde 26,40 olarak bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ANELE hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ANELE yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ANEL ELEKTRIK PROJE TAAHHUT VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
ANELE yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.