ALTNY Hisse - Altınay Savunma Teknolojileri A.Ş.

₺88,70

Güncel Fiyat

₺226.072.374,55

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.35 (0.4%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ALTNY Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺88,70

Satış

₺88,75

Günlük Değişim %

0,40%
Günlük Hacim (TL) ₺226.072.374,55
Taban ₺79,55

Haftalık En Yüksek

₺92,05

Aylık En Yüksek

₺105,00
F/K 341,82

Piyasa Değeri

₺20.870.588.266,60

Yabancı Oranı (%)

2,04%
Volatilite 7,98%

Açılış Fiyatı

₺86,70

Alış

₺88,70

Günlük Değişim (TL)

₺0,35
Tavan ₺97,15

Haftalık En Düşük

₺73,70

Aylık En Düşük

₺35,20
PD/DD 16,36

Sermaye

₺235.294.118,00
Net Kâr ₺61.057.668,00

ALTNY - Şirket Hakkında

ALTNY şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ALTNY ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

27/05/2014

Sektör

Savunma sanayisi için 5201 sayılı Kanun ile 5202 sayılı Kanun kapsamında başta hareket kontrol sistemleri, insansız sistemler, deniz sistemleri, silah sistemleri ve mühimmat imha ve kritik ve alt sistemlerinin geliştirilmesi, üretilmesi, üretilen ürünlerin ithal ve ihracı da dâhil olmak üzere alım ve satımı, dağıtımı ve pazarlanması, her türlü kurum, kuruluş, sanayi tesisleri ve tüketiciye yönelik ürün ve sistemlerin, tasarımı ve üretilmesidir.

Adres

Teknopark İstanbul, Sanayi Mahallesi Teknopark Bulvarı No:1/4A 34906 Pendik İstanbul

Merkez

TR

ALTNY Ortaklık Yapısı

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ALTNY hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ALTNY yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ALTINAY SAVUNMA TEKNOLOJILERI A.S. hissesi alabilirsin.
ALTNY yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.