AKYHO Hisse - Akdeniz Yatırım Holding A.Ş.

₺8,78

Güncel Fiyat

₺81.292.508,93

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.07 (0.8%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

AKYHO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺8,78

Satış

₺8,78

Günlük Değişim %

0,80%
Günlük Hacim (TL) ₺81.292.508,93
Taban ₺7,91

Haftalık En Yüksek

₺9,22

Aylık En Yüksek

₺9,56
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺1.089.554.100,00

Yabancı Oranı (%)

3,78%
Volatilite 3,44%

Açılış Fiyatı

₺8,74

Alış

₺8,77

Günlük Değişim (TL)

₺0,07
Tavan ₺9,65

Haftalık En Düşük

₺8,50

Aylık En Düşük

₺8,02
PD/DD 1,81

Sermaye

₺124.095.000,00
Net Kâr ₺-15.910.310,00

AKYHO Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

AKYHO - Şirket Hakkında

AKYHO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. AKYHO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

15/07/2013

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanun kapsamında münhasıran koruma ve güvenlik hizmetleri ile güvenlik danışmanlığı yapmak, özel güvenlik eğitimi vermek ve eğitim okulları açmaktır

Çalışan Sayısı

62

Adres

Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Yolu Caddesi BALANCE GÜNEŞLİ No:19-6 Daire: 16 Bağcılar / İstanbul

Merkez

TR

AKYHO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Akdeniz Yatırım Holding A.Ş.

Akdeniz Yatırım Holding Anonim Şirketi (A.Ş.), hizmet sektöründe yenilik ve gelişmeleri yakından takip ediyor ve ülkemizin öncü kuruluşları arasına girmeyi başaracak çalışmalar yürütüyor. İstikrarlı ve hızlı bir büyüme kat eden Akdeniz Yatırım Holding A.Ş., sektörünün lider markalarından biri olmayı başarıyor. Yenilikçi, gelişmelere açık, çalışan ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan bir şirket olmayı amaçlayan Akdeniz Yatırım Holding A.Ş., gelişen teknolojiyi sürekli olarak takip ediyor. Şirket, yaptığı çalışmalarla kaliteyi en üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Akdeniz Yatırım Holding Hakkında:

Hizmet sektöründe 25 yıllık tecrübe ve birikime sahip olan Akdeniz Yatırım Holding A.Ş., yenilenebilir enerji, plastik sanayi, kimyasal ürünler, tarım ve hayvancılık alanlarında hizmet vermektedir. Şirketin iştirakleri arasında Milya Plastik, Salda Tarım ve Hayvancılık, Nanox Kimyasal Ürünler, ATG Çevre Geri Dönüşüm, Günpak Enerji ve Akdeniz Teknoloji bulunmaktadır.

Necmettin Şimşek ve diğer ortakların birleşimiyle hayata geçirilen Akdeniz Yatırım Holding A.Ş., Türkiye merkezli bir şirkettir. Şirketin sektörde 25 yılı aşkın tecrübeye sahip olması, projelerinde başarıyı yakalayabilmesi konusunda önemli bir rol oynamaktadır. 

Akdeniz Yatırım Holding A.Ş.’in temel faaliyet alanları arasında savunma sanayi, yenilenebilir enerji, yazılım ve donanım gibi farklı alanlar bulunmaktadır. Plastik sanayi, tarım ve hayvancılık, çevre ve atık sistemleri ve klordioksit sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Şirket, geniş bir alanda faaliyet göstermesiyle sektörün dikkat çeken isimlerinden biri olmayı başarmaktadır.

Şirketin hisse senetleri 2012 yılından beri Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir. Akdeniz Yatırım Holding A.Ş., Borsa İstanbulda ilk ve tek halka açık özel güvenlik şirketi olma özelliği taşımaktadır. Şirketin halka açıklık oranı yüzde 90,21 olarak açıklanmıştır.

Akdeniz Yatırım Holding A.Ş., AKYHO hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Akdeniz Yatırım Holding hisseleri 2023 yılı içerisinde en yüksek 4,66, en düşük ise 1,78 TL üzerinden işlem görmüştür.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl AKYHO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına AKYHO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca AKDENIZ YATIRIM HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
AKYHO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.