AGYO Hisse - Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺7,93

Güncel Fiyat

₺5.732.437,87

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.05 (0.63%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

AGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺7,93

Satış

₺7,93

Günlük Değişim %

0,63%
Günlük Hacim (TL) ₺5.732.437,87
Taban ₺7,14

Haftalık En Yüksek

₺7,99

Aylık En Yüksek

₺8,45
F/K 2,78

Piyasa Değeri

₺2.088.286.200,00

Yabancı Oranı (%)

2,46%
Volatilite 2,03%

Açılış Fiyatı

₺7,83

Alış

₺7,92

Günlük Değişim (TL)

₺0,05
Tavan ₺8,72

Haftalık En Düşük

₺7,67

Aylık En Düşük

₺7,51
PD/DD 0,50

Sermaye

₺263.340.000,00
Net Kâr ₺751.870.974,00

AGYO - Şirket Hakkında

AGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. AGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

MEHMET ARPACI

Kuruluş Tarihi

21/08/2000

Halka Arz Tarihi

07.02.2002

Sektör

Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

Çalışan Sayısı

36

Adres

Çankaya Mahallesi Çankaya Caddesi No: 1B/68 Çankaya/ANKARA

Merkez

TR

AGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

İsmail Tarman öncülüğünde 21 Ağustos 2000 tarihinde kurulan Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.), konut ve ticari mülklere yatırım başta olmak üzere yaptıkları yatırımların geliştirilmesi görevini üstleniyor. Türkiye merkezli bir gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., proje geliştirme, mülk tasarımı, satış ve pazarlama gibi pek çok farklı alanda aktif rol oynuyor. Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., güçlü projeleriyle sektörün öncülerinden biri olmayı başarıyor. Şirket, isminden sıklıkla söz ettirdiği çalışmaları teknolojik stratejilerle geliştirerek tamamlıyor.

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Gayrimenkul yatırım ortaklığı alanında aktif bir rol oynayan Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., kurulduğu yıldan bugüne dek çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Ankara merkezli bir yatırım ortaklığı şirketi olan Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin yönetim kurulunda İsmail Tarman, Murat Tarman, Mustafa Tarman, Funda Tacir, Mehmet Arpacı, Münire Barçın Kayaman ve Burak Soylu gibi isimler yer almaktadır.

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., mali kuruluşlar ve gayrimenkul yatırım ortaklıkları sektöründe öncü olmasını sağlayacak çalışmalar yürütmektedir. Şirketin portföyü arasında alışveriş merkezleri, ofis binaları, oteller ve iş merkezleri bulunmaktadır. Şirketin genel müdürlüğünü günümüzde Mehmet Arpacı üstlenmektedir.

Şirket, bugüne dek gerçekleştirdikleri çalışmalarla sektörün öncüsü olmayı başarmaktadır. Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin toplam sermayesi 263 milyon 340 bin TL olarak bilinmektedir. Şirketin iştirakleri arasında Atakule Organizasyon ve İşletme Ticaret Limited Şirketi yer almaktadır. Şirket, yüzde 81,69 İsmail Tarman, yüzde 18,31 diğer ortakların öncülüğünde hizmetlerine devam etmektedir. 

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 07.02.2002 tarihinde halka arz olmuştur. Şirketin borsadaki ilk işlem tarihi ise 14.02.2002 olmuştur. Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Borsa İstanbul (BİST)’da AGYO hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Şirket hisselerinin dahil olduğu endeksler arasında BİST TÜM-100, BİST TÜM, BİST GAYRİMENKUL YAT. ORT., BİST MALİ ve BİST ANA yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl AGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına AGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ATAKULE GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
AGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.