AGHOL Hisse - AG Anadolu Group Holding A.Ş.

₺463,50

Güncel Fiyat

₺78.654.255,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-3 (-0.64%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

AGHOL Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺463,50

Satış

₺463,50

Günlük Değişim %

-0,64%
Günlük Hacim (TL) ₺78.654.255,00
Taban ₺420,00

Haftalık En Yüksek

₺477,50

Aylık En Yüksek

₺477,50
F/K 5,38

Piyasa Değeri

₺112.878.249.074,46

Yabancı Oranı (%)

20,73%
Volatilite 2,68%

Açılış Fiyatı

₺467,25

Alış

₺463,00

Günlük Değişim (TL)

₺-3,00
Tavan ₺513,00

Haftalık En Düşük

₺432,50

Aylık En Düşük

₺342,75
PD/DD 1,52

Sermaye

₺243.534.517,96
Net Kâr ₺20.977.602.000,00

AGHOL - Şirket Hakkında

AGHOL şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. AGHOL ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

MEHMET HURŞİT ZORLU

Kuruluş Tarihi

30/12/1976

Halka Arz Tarihi

10.02.2000

Sektör

YATIRIM VE İŞTİRAK

Çalışan Sayısı

69358

Adres

FATİH SULTAN MEHMET MAHALLESİ, BALKAN CADDESİ NO:58 BUYAKA (E) BLOK TEPEÜSTÜ ÜMRANİYE/İSTANBUL

Merkez

TR

AGHOL Ortaklık Yapısı

Missing Image

AG Anadolu Group Holding A.Ş.

AG Anadolu Group Holding Anonim Şirketi (A.Ş.) 19 ülkede yer alan 86 üretim tesisi, 80 şirketi, altı AR-GE merkezi ve 95 bin çalışanıyla faaliyetlerine devam ediyor. AG Anadolu Group Holding A.Ş. perakende, kırtasiye, otomotiv, tarım, enerji ve meşrubat gibi farklı sektörlerde hizmet vermeyi sürdürüyor. AG Anadolu Group Holding A.Ş. çok uluslu ortaklık, deneyim ve kurumsal yönetim anlayışlarıyla çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

AG Anadolu Group Holding Hakkında:

AG Anadolu Group Holding A.Ş. 1950 yılında Özilhan ve Yazıcı ailelerinin ortaklığıyla kurulmuştur. Bugün şirket, yer aldığı projeler ve rakamsal verileri sayesinde Türkiye ekonomisinin en büyük itici güçlerinden biri konumunda yer almaktadır.

AG Anadolu Group Holding A.Ş. dünyanın önde gelen marka ve şirketleriyle kurmuş olduğu ortakları sayesisnde çok uluslu bir bakış açısıyla faaliyet göstermektedir. 2022 yılında AG Anadolu Group Holding A.Ş.’nin cirosu 178 milyara ulaşmıştır. İstanbul’da faaliyetlerine başlayan AG Anadolu Group Holding A.Ş. günümüzde tüm dünyada bilinen bir şirketler grubu haline gelmiştir.

AG Anadolu Group Holding A.Ş. sermayesinde üç farklı paydaş bulunmaktadır. Şirket sermayesinde en büyük pay sahibi yüzde 44, 29’luk oranla halk olmuştur. Şirkette bir diğer büyük pay sahibi ise yüzde 48,65’lik oran ile AG Sinai Yatırım ve Yönetim A.Ş. olarak açıklanmıştır. Şirketin diğer paydaşı ise yüzde 7,06’lık oranla Azimut Portföy Sky Serbest Özel Fon olarak duyurulmuştur.

AG Anadolu Group Holding A.Ş. 10 Şubat 2000 yılında halka arz edilmiştir. Şirket hisseleri bu tarihten itibaren Borsa İstanbul (BİST) endekslerinde işlem görmektedir. Yıldız Pazar’da da işlem görmeye başlayan şirketin fiili dolaşımdaki pay oranı ise yüzde 34,94 olarak açıklanmıştır. AG Anadolu Group Holding A.Ş. hisseleri AGHOL hisse kodu kısaltmasıyla BİST 100 başta olmak üzere pek çok farklı borsa endeksinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl AGHOL hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına AGHOL yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca AG ANADOLU GRUBU HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
AGHOL yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.