ADGYO Hisse - Adra Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺30,00

Güncel Fiyat

₺146.927.153,86

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺1.32 (4.6%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ADGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺30,00

Satış

₺30,04

Günlük Değişim %

4,60%
Günlük Hacim (TL) ₺146.927.153,86
Taban ₺27,00

Haftalık En Yüksek

₺30,52

Aylık En Yüksek

₺30,76
F/K 10,13

Piyasa Değeri

₺8.811.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,45%
Volatilite 6,00%

Açılış Fiyatı

₺28,98

Alış

₺30,00

Günlük Değişim (TL)

₺1,32
Tavan ₺33,00

Haftalık En Düşük

₺26,30

Aylık En Düşük

₺25,20
PD/DD 1,74

Sermaye

₺293.700.000,00
Net Kâr ₺870.070.352,00

ADGYO - Şirket Hakkında

ADGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ADGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

09/11/2020

Halka Arz Tarihi

15.09.2023

Çalışan Sayısı

12

Adres

Çaybaşı Mahallesi Aydın Caddesi No:51/A, 35880, Torbalı / İZMİR

Merkez

TR

ADGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Adra Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Adra Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.) yatırım ortaklığı sektöründe faaliyet gösteriyor ve bugüne dek gerçekleştirdiği pek çok proje ile sektörün öncülerinden biri olarak anılmayı başarıyor.  Adra Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yüzde 50 Cem Okullu yüzde 50 Cengiz Okullu ortaklığında kurulduktan sonra faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. Adra Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. öncelikle gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteriyor. Gayrimenkule dayalı haklar gibi çeşitli varlıklar ve haklardan oluşan geniş bir portföye sahip olan Adra Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. sahip olduğu portföyü de başarılı şekilde işletmeyi sürdürüyor. Sermaye piyasası kurumu olarak da faaliyet gösteren ve yatırım ortaklığı konusunda Türkiye’nin en önemli şirketlerinden biri olan Adra Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., halka arz edilmiş ve açık bir şirket olarak varlığını koruyor.

Adra Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Yıldız Pazar’da işlem gören Adra Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., süresiz bir şirket olarak faaliyet göstermektedir. Şirketin gayrimenkul yatırım ortaklıkları ve mali kuruluşlar sektöründe faaliyet gösterdiği bilinmektedir. Adra Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin ana merkezi İzmir'de yer almaktadır.

Adra Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 14 ve 15 Eylül 2023 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. Adra Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin halka arzı için talep edilen fiyat 22,66 TL olarak açıklanmıştır. Eşit dağıtım yöntemiyle halka arz edilen Adra Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. toplamda 73.700.00 lot paya sahip olan bir şirket olarak faaliyet göstermektedir. Şirketin halka arz işlemleri Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. aracılığıyla gerçekleşmiştir. Şirket hisseleri ilk kez 20 Eylül 2023 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmüştür.

Adra Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri ADGYO hisse kodu kısaltmasıyla pek çok farklı borsa endeksinde yer almaktadır. Bu endeksler arasında BİST KATILIM TÜM, BİST GAYRİMENKUL YAT. ORT.,   BİST YILDIZ, BİST HALKA ARZ, BİST TÜM, BİST MALİ ve BİST TÜM-100 bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ADGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ADGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ADRA GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
ADGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.