ADESE Hisse - Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

₺2,29

Güncel Fiyat

₺108.562.495,33

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.01 (-0.43%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ADESE Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺2,29

Satış

₺2,30

Günlük Değişim %

-0,43%
Günlük Hacim (TL) ₺108.562.495,33
Taban ₺2,07

Haftalık En Yüksek

₺2,40

Aylık En Yüksek

₺2,40
F/K 1,07

Piyasa Değeri

₺2.308.320.000,00

Yabancı Oranı (%)

5,81%
Volatilite 1,74%

Açılış Fiyatı

₺2,30

Alış

₺2,29

Günlük Değişim (TL)

₺-0,01
Tavan ₺2,51

Haftalık En Düşük

₺2,18

Aylık En Düşük

₺2,02
PD/DD 0,24

Sermaye

₺1.008.000.000,00
Net Kâr ₺2.166.976.000,00

ADESE - Şirket Hakkında

ADESE şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ADESE ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Mustafa Helvacıoğlu

Kuruluş Tarihi

28/06/1991

Halka Arz Tarihi

27.10.2011

Sektör

Market,Süpermarket İşletmeciliği,AVM Gayrimenkul Kiralama

Çalışan Sayısı

31

Adres

Musalla Bağları Mah.Kule Cad.Selçuklu Kulesi Sit.No:2/55 SELÇUKLU/KONYA

Merkez

TR

ADESE Ortaklık Yapısı

Missing Image

Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Gayrimenkul projeleriyle Türkiye’nin birçok noktasında önemli faaliyetler gerçekleştiren Adese Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi (A.Ş.), başarılarıyla uluslararası arenada da öne çıkıyor. “Değer üretir, değer katar” mottosuna sahip olan şirket, güçlü mali yapısı ve hedef odaklı büyüme stratejileriyle başarılarını her geçen gün ikiye katlıyor. İş ortaklarına ve hissedarlarına güven dolu bir yaklaşımla hareket eden Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş., Türkiye’nin birçok noktasındaki yapılara imzasını atıyor. 

Adese Gayrimenkul Hakkında:

28 Haziran 1991 tarihinde İttifak Holding çatısı altında kurulan Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş. konut, rezidans, sanayi merkezi, iş merkezi, ofis ve alışveriş merkezi projelerinde öne çıkmaktadır. Şirket, gayrimenkul projelerinin sadece geliştirilmesinde değil kiralanması, satışı ve tesis yönetimi adımlarında da rol oynamaktadır. Nitelikli arazileri keşfederek bu bölgelerde değerli projeler yaratmayı hedefleyen Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş., Türkiye ekonomisine katkı sunan şirketler arasında kendisine sağlam bir yer bulmaktadır.

Alışveriş merkezleri, ticari üniteler, konutlar ve arsalar olmak üzere geniş bir portföye sahip olan şirketin tamamlanan, devam eden ve planlanan birçok projesi bulunmaktadır. Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin tamamlanan projeleri arasında 3. İstanbul Moda Evleri, 3. İstanbul Grand Rezidans ve 3. İstanbul Hasbahçe Evleri yer almaktadır. Şirketin devam eden projeleri 3. İstanbul Air Başakşehir, Aydın Sanayi ve Ticaret Merkezi ve Konya ilinde yer alan Zermeram Arasta AVM, Zermeram Elmas Evler ve Arma Renk olarak belirtilmektedir.

Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş., Konya’da hayata geçirilecek yeni projeler de planlamaktadır. Kulesite AVM Yenileme Projesi ve Zermeram Mercan Evler bu projeler arasında yer almaktadır. Şirket, yatırımcı ilişkileri kapsamında finansal verilerini yatırımcılarla paylaşmaktadır. 2023 yılı Eylül ayı itibarıyla Adese Gayrimenkul’un 2,38 milyar piyasa değerine sahip olduğu belirtilmektedir.

Şirket, 27 Ekim 2011 tarihinde halka arz olmuştur. Borsa İstanbul (BİST)’da ADESE hisse koduyla işlem gören şirket, BİST 30 ve BİST 100 endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ADESE hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ADESE yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ADESE GAYRIMENKUL YATIRIM A.S. hissesi alabilirsin.
ADESE yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.